Sausio 21 dieną Kėdainių arenoje susitiks geriausi LIDL-Lietuvos moksleivių krepšinio lygos žaidėjai. Šiais metais tradicines Rytų ir Vakarų rungtynes pakeis kapitonų surinktų ekipų mačas. Komandų kapitonais taps trenerių rinkimuose daugiausiai balsų surinkę vyresnės amžiaus grupės žaidėjai.
Treneriai jau balsavo skirdami vietas nuo 1-os iki 10-os, kurios virto balais: 1 vieta – 10 balų, 2 vieta – 9 balai ir t.t. Treneriai balsavo tik už čempionatų, kuriuose dalyvauja, žaidėjus. Balų suma sureitingavo žaidėjus tokia tvarka:
Jaunių amžiaus rinktinė
Žaidėjas | Komanda | Treneris | Trenerių balsavimo rezultatai |
Šarūnas Valunta (C) | Biržų SC-„Šalva“ | Žydrūnas Kačinskas | 70 |
Simas Jarumbauskas (C) | Vilniaus KM I | Raimundas Kairys | 68 |
Arnas Adomavičius | „Visi kartu“ | Tomas Keršis | 67 |
Nedas Kancleris | Tornado KM I – „Viči“ | Šarūnas Zablockis | 64 |
Rokas Brazinskas | Sabonio KC I – „Beko“ | Andrius Vaicekauskas | 46 |
Nojus Mineikis | V.Knašiaus KM – „Atlantic“ Express” | Alfredas Kaniava | 43 |
Gabrielius Čelka | Kauno KM „Perkūnas“ I | Vytautas Žvirblis | 96 |
Nojus Pankratjevas | Jonavos KKSC | Edvinas Zinys | 78 |
Lukas Kreišmontas | Plungės SRC – „Litnaglis“ | Virgilijus Lapis | 66 |
Marek Blaževič | Vilniaus KM I – „Šilputa“ | Edvinas Justa | 61 |
Kristina Masionytė | Alytaus SRC I | Irena Špiegienė | 61 |
Enrika Matiukaitė | Šiaulių KA „Saulė“ – „ASKA“ | Jūratė Bertulienė | 43 |
Gabija Šegždaitė | Alytaus SRC I | Irena Špiegienė | 43 |
Saulė Mikelionytė | Alytaus SRC I | Irena Špiegienė | 42 |
Jaunių amžiaus rinktinę dar papildys: | |||
U18 vaikinai | Facebook balsavimas | ||
U18 vaikinai | Facebook balsavimas | ||
U17 vaikinai | Facebook balsavimas | ||
U17 vaikinai | Facebook balsavimas | ||
U18 merginos | Facebook balsavimas | ||
U18 merginos | Facebook balsavimas | ||
B DIV vaikinai | Renka rinktinės tr. | ||
B DIV vaikinai | Renka rinktinės tr. | ||
B DIV merginos | Renka rinktinės tr. | ||
B DIV merginos | Renka rinktinės tr. |
Jaunučių amžiaus rinktinė
Žaidėjas | Komanda | Treneris | Trenerių balsavimo rezultatai |
Ąžuolas Tubelis (C) | Vilniaus KM I – „Alpi Baltika“ | Paulius Budėnas | 107 |
Edgaras Preibys (C) | Mažeikių SM – „Dubgiris“ | Vladas Šulcas | 90 |
Jokūbas Rubinas | Mažeikių SM – „Dubgiris“ | Vladas Šulcas | 82 |
Kornelijus Zikas | V.Knašiaus KM I | Linas Kaziulionis | 64 |
Matas Repšys | V.Knašiaus KM II – „Authentic Cars” | Gytis Krugelevičius | 53 |
Dominykas Stenionis | Kauno KM „Aisčiai“ | Saulius Marčiukaitis | 52 |
Emilis Butkus | Vilniaus KM I – „Teknos“ | Edvinas Justa | 90 |
Oleg Kojenets | Sabonio KC I – „Beko“ | Rolandas Rakutis | 63 |
Rokas Jocius | Kauno KM „Aisčiai“ | Julius Pranevičius | 58 |
Augustas Gaivenis | Panevėžio KKSC | Žydrūnas Valuckis | 52 |
Simona Visockaitė | Kauno KM „Aisčiai“ I | Sandra Čižauskienė | 66 |
Urtė Čižauskaitė | Kauno KM „Aisčiai“ I | Sandra Čižauskienė | 59 |
Agnesė Garčinskaitė | R.Sargūno SG/Panevėžio KKSC | Rima Daunienė | 50 |
Elzė Motekaitytė | V.Knašiaus KM II | Ramunė Kumpienė | 36 |
Jaunučių amžiaus rinktinę dar papildys: | |||
U16 vaikinai | Facebook balsavimas | ||
U16 vaikinai | Facebook balsavimas | ||
U15 vaikinai | Facebook balsavimas | ||
U15 vaikinai | Facebook balsavimas | ||
U16 merginos | Facebook balsavimas | ||
U16 merginos | Facebook balsavimas | ||
B DIV vaikinai | Renka rinktinės tr. | ||
B DIV vaikinai | Renka rinktinės tr. | ||
B DIV merginos | Renka rinktinės tr. | ||
B DIV merginos | Renka rinktinės tr. |
Vaikų rinktinė
Žaidėjas | Komanda | Treneris | Trenerių balsavimo rezultatai | |
Paulius Murauskas (C) | Tornado KM I – „Envija“ | Donatas Mikulevičius | 107 | |
Gediminas Alisas (C) | Sostinės KM I – „EMSI“ | Algirdas Milonas | 80 | |
Rokas Jocys | Palangos SC – „Žemaitija“ | Regimantas Juška | 78 | |
Laurynas Klimas | Sabonio KC I – „Beko“ | Edgaras Voronovas | 73 | |
Dastinas Morkūnas | Kauno KM „Aisčiai“ | Karolis Abramavičius | 60 | |
Kajus Kublickas | Sabonio KC I – „Beko“ | Edgaras Voronovas | 45 | |
Tomas Zelenskij | Klaipėdos KM | Rolandas Kasparavičius | 70 | |
Nojus Radžius | Plungės SRC – “Anra Investicija“ | Genadijus Glikmanas | 67 | |
Liutauras Serkevičius | Kauno KM „Aisčiai“ | Arūnas Visockas | 66 | |
Nojus Petraitis | Biržų SC – „Šalva“ | Žydrūnas Kačinskas | 45 | |
Rusnė Augustinaitė | Šiaulių KA „Saulė“ I – „ASKA“ | Jūratė Bertulienė | 66 | |
Neda Pliatkutė | Kauno KM „Aisčiai“ II | Lina Dambrauskaitė | 55 | |
Justė Veronika Jocytė | V.Knašiaus KM | Diana Anužienė | 53 | |
Viltė Andrunavičiūtė | Panevėžio KKSC I – „Liepa“ | Rima Daunienė | 44 | |
Vaikų amžiaus rinktinę dar papildys: | ||||
U14 vaikinai | Facebook balsavimas | |||
U14 vaikinai | Facebook balsavimas | |||
U13 vaikinai | Facebook balsavimas | |||
U13 vaikinai | Facebook balsavimas | |||
U14 merginos | Facebook balsavimas | |||
U14 merginos | Facebook balsavimas | |||
B DIV vaikinai | Renka rinktinės tr. | |||
B DIV vaikinai | Renka rinktinės tr. | |||
B DIV merginos | Renka rinktinės tr. | |||
B DIV merginos | Renka rinktinės tr. |
Primename, kad tikslios komandų sudėtys paaiškės, kai kapitonai sukomplektuos kiekvienos amžiaus rinktines. Komandų treneriai paaiškės gruodžio 23 dieną. Komandos vadovauti bus pakviesti savo čempionatuose pirmaujančių komandų vyr. treneriai.