LIDL – Moksleivių krepšinio lyga pradeda iššūkių kupiną sezoną

LIDL – Moksleivių krepšinio lyga pradeda iššūkių kupiną sezoną

Rungtynių maratonu savaitgalį oficialiai startavo naujas LIDL-MKL sezonas, kuriame krepšinio aikštelėse vėl varžysis beveik 6 tūkstančiai vaikų. Jie kausis dėl apdovanojimų 12-oje įvairaus amžiaus grupių, kurių nugalėtojai paaiškės pavasarį.

„Pirmiausia norisi pasidžiaugti, kad po daugiau nei pusės metų pertraukos moksleivių krepšinis grįžta ir vėl galėsime stebėti jaunųjų krepšininkių ir krepšininkų kovas krepšinio aikštelėse. Tiesa, sezoną pradedame atsargiai ir su tam tikrais apribojimais, tad kol kas į rungtynes, bendru sutarimu, neleidžiame žiūrovų ir jose gali dalyvauti tik rungtynių dalyviai bei personalas.

Nepaisant visų iššūkių, iškylančių viruso pandemijos fone, turime dalykų, kuriais galime pasidžiauti. Labai smagu, kad turime tvirtą užnugarį ir toliau bendradarbiausime su prekybos tinklu LIDL, kuris ir toliau išliks pagrindiniu jaunųjų talentų rėmėju. Ir toliau sieksime kartu prisidėti bei suteikti geriausias sąlygas siekti pergalių.

Suprantame, kaip visi yra išsiilgę moksleivių kovų, tačiau stebint situaciją šalyje, norime minimizuoti rizikas bei sumažinti kontakto galimybes. Gerėjant epidemiologinei situacijai, apribojimai tikrai bus panaikinti. Džiugu, kad panašiai mąsto ir visos krepšinio mokyklos, kurios pritaria šioms priemonėms, supratingai žvelgia į vykstančius procesus. Manome, kad taip kartu bendradarbiaujant, lengviau pavyks įveikti šį periodą“,  – teigė LIDL-MKL lygos direktorius Irmantas Birbalas.

Jau ketvirtus metus pagrindiniu lygos rėmėju esančio prekybos centro LIDL atstovai taip pat džiaugiasi, kad jaunieji krepšininkai vėl galės varžytis krepšinio aikštelėse.

„Smagu, kad po šios, netikėtai ilgos pertraukos, vaikai vėl sugrįš į krepšinio aikšteles. Per šį laiką visi pasiilgome pramogų, krepšinio, tad galime tik įsivaizduoti, su kokiu dideliu entuziazmu jaunieji krepšininkai sugrįžta į LIDL-MKL kovas. LIDL, kaip ir kasmet, prisidės prie sėkmingos lygos veiklos bei, žinoma, saugumo užtikrinimo, kuris šiuo metu yra svarbiausias“, – teigė „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovas Valdas Lopeta.

Jaunučių U15 veikinų čempionatas.
#LIDLMKL rungtynių apžvalga: Vilniaus KM I – Rytas 75:118 Sostinės KM II – Tigrai

Artimiausiu metu tribūnose žiūrovai lankytis negalės, todėl MKL didelį dėmesį skirs rungtynių transliacijoms. Lyga glaudžiai bendradarbiauja su krepšinio mokyklomis organizuojant tiesiogines transliacijas, todėl kviečia komandų žiniasklaidos atstovus kurti turinį ir dalintis juo su Moksleivių krepšinio lyga.

„Kalbant apie naujoves, turbūt esminė jų – pilotinis Lietuvos 3×3 krepšinio čempionatas. Vasarą su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) atlinkti namų darbai leido įtraukti 3×3 krepšinio sporto šaką į sportinio ugdymo rekomendacijų sąrašą, kas suteikia teisę krepšinio mokykloms formuoti 3×3 grupes, o treneriams už pasiektus rezultatus Lietuvos čempionate bus galimybė įgyti kvalifikacines kategorijas. Tai didžiulis projektas, kurį pristatysime ir suteiksime daugiau informacijos sezono eigoje.

Žvelgiant į ateitį, esame pasiruošę įvairiems scenarijams ir aplinkybėms, todėl neatmetame varianto, kad sezonas gali būti pratęstas ir vasarą, tikslas – nenutraukti proceso ir sėkmingai užbaigti sezoną. Naujo sezono proga visiems žaidėjams norisi palinkėti mėgautis akimirkomis aikštelėje bei saugoti vienas kitus, krepšinio mokykloms ir organizatoriams – priimti iššūkius, būti kūrybiškiems ir tobulėti, o sirgaliams – kantrybės bei supratimo, nes tai yra greičiausias kelias grįžti prie įprasto ritmo“,  – pridūrė Irmantas Birbalas.

Jaunių U18 merginų čempionatas.
#LIDLMKL rungtynių apžvalga: Vilniaus KM I 64:57 Alytaus SRC