Lietuvos moksleivių krepšinio lygos kamuoliais rūpinasi – „Skorpiono takas”

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos kamuoliais rūpinasi – „Skorpiono takas”

Lietuvos moksleivių krepšinio lyga (MKL) praneša, kad ir artėjantį sezoną bendradarbiaus su viena didžiausių sporto įrangos didmenininkių Baltijos šalyse – „Skorpiono takas”.

Trisdešimtus savo veiklos metus skaičiuojanti įmonė yra oficialus MOLTEN atstovas Lietuvoje ir yra pasiruošusi, kad artėjančiame moksleivių krepšinio lygos sezone kamuolių nepritrūktų.

MKL džiaugiasi galėdama bendradarbiauti su organizacija, kuriai rūpi Lietuvos sportininkai, kuri kasmet remia Lietuvos krepšinio federaciją ir kitas sporto šakas bei mokyklas.

Ilgamete partneryste su Lietuvos moksleivių krepšinio lyga džiaugiasi ir „Skorpiono takas” rinkodaros vadovė Ermina Steponavičienė:

“Jau daugiau nei dešimtmetį remiame Moksleivių krepšinio Lygą ir labai tikimės, kad šis sėkmingas bendradarbiavimas tęsis dar ilgus metus.
Viena didžiausių mūsų įmonės vertybių yra ištikimybė, todėl visuomet siekiame ilgalaikių partnerystės ryšių tiek su mūsų tiekėjais, klientais ir darbuotojais. Džiugu, kad visi kartu galime prisidėti prie jaunųjų krepšininkų ugdymo ir vaikų fizinio aktyvumo skatinimo, suteikdami galimybę treniruotis ir žaisti tik su aukščiausio lygio MOLTEN krepšinio kamuoliais, kurie vertinami visame pasaulyje.”

Įmonė „Skorpiono takas” gali pasiūlyti Molten kamuolius bei kitą treniruočių inventorių įvairioms komandinėms sporto šakoms, namams arba profesionaliam naudojimui skirtus treniruoklius, fitneso inventorių. Taip pat plaukimo, teniso bei kito rakečių sporto bei aktyvaus laisvalaikio prekes. Įmonė gali suprojektuoti treniruoklių salę bei parinkti tinkamiausią sporto įrangą pagal kliento poreikį ir galimybes.

Daugiau informacijos: https://www.skorpionas.lt/