MKL 3×3 finalai vyks Kauno rajone ant FIBA 3×3 standartus atitinkančios aikštelės

MKL 3×3 finalai vyks Kauno rajone ant FIBA 3×3 standartus atitinkančios aikštelės

MKL 3×3 čempionate pasiekta finišo tiesioji: kovo 11-ąją VDU sporto centre laukia antrojo sezono finalai.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, VDU Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre nuo pat ryto virs aukščiausio lygio emocijos, kadangi stipriausios Lietuvos MKL 3×3 čempionato komandos kausis dėl aukščiausių apdovanojimų ir teisės vadinti save šio sezono čempionais.

„Mūsų organizacija su nekantrumu laukia finalinio etapo. Dar tik antrasis MKL 3×3 čempionatas, tačiau jau šiemet pavyko finalus suorganizuoti ant FIBA 3×3 standartus atitinkančios krepšinio aikštelės, o rungtynėms teisėjaus tarptautinės patirties turintys teisėjai, – kalbėjo MKL 3×3 projekto vadovas Vygantas Nagys. – Tikiu, kad 3×3 Klaipėdos lygos bei MKL partnerystė ir bendras darbas prisidės prie spartaus trijulių krepšinio augimo Lietuvoje bei užaugins olimpiečius šioje sporto šakoje.“

Komandos trijuose atrankos etapuose rinko ne tik įskaitinius FIBA 3×3 reitingo taškus, bet ir kovojo dėl aukštesnių pozicijų finalinio etapo startui. Šešiose amžiaus grupėse aukščiausias dvi vietas iškovojo panevėžiečiai, kurių U14 merginų ir U16 vaikinų komandos atrankos etapuose surinko daugiausiai taškų.

U14 berniukų grupė – išskirtinė, joje Vlado Knašiaus krepšinio mokyklą atstovaujanti „Monsters“ yra vienintelė komanda dalyvavusi visuose 3 turuose ir juos laimėjusi. U16 merginų grupėje laukia itin atkakli kova, nei vienai dalyvaujančiai ekipai nepavyko iškovoti bent dviejų titulų, o aukščiausią reitingo vietą užėmė visuose turuose dalyvavusi „Vilniaus KM“ komanda.

Vyriausiųjų U18 amžiaus grupėse dominuoja vakarų Lietuvos atstovai, merginų grupėje su 240 įskaitinių taškų pirmąją vietą užėmė Plungės SRC komanda, o jai ant kulnų lipo 220 taškų surinkusi Palangos sporto centro ekipa. Vaikinų grupėje paskutiniame ture lyderių pozicijas išsaugojo palangiškiai (230 taškų), kuriems ant kulnų lipo Marijampolės SC – „Eurostandard“ (210 taškų) bei tik 2 turuose dalyvavusi, bet abu juos laimėjusi V.Knašiaus krepšinio mokyklos komanda.

Visus įskaitinius komandų taškus po atrankos etapų galite rasti: https://mkl.lt/mkl-3×3/

VDU Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre yra įrengta FIBA 3×3 standartus atitinkanti aikštelė su specialia danga, kurioje praėjusiais metais vyko tarptautiniai FIBA 3×3 Questturnyrai, šiuo metu joje olimpinėms žaidynėms ruošiasi ir Lietuvos 3×3 krepšinio rinktinė.

Primename, kad šį sezoną tiek merginų, tiek vaikinų komandos varžosi trijose amžiaus grupėse: U14, U16 ir U18.

Visos komandos patekusios į finalą privalo atlikti pakartotinę registraciją (iki kovo 6 d.), paskutiniame etape komandai atstovauti gali tik tie žaidėjai, kurie yra sužaidę bent viename iš trijų atrankos etapų.

Čempionato nuostatus ir registracijos formą galite rasti: https://mkl.lt/mkl-3×3/

Komandų registracija vyksta el. paštu: 3×3@mkl.lt. Papildoma informacija telefonu: +370 689 30 684