MKL-BERGO 3×3 čempionato reguliaraus sezono finišas – Palangoje

MKL-BERGO 3×3 čempionato reguliaraus sezono finišas – Palangoje

Šiemet startavusio Lietuvos moksleivių krepšinio lygos organizuojamo MKL-BERGO 3×3 čempionato reguliarusis sezonas pasiekė finišo tiesiąją.

Vasario 18 dieną (šeštadienį) LIDL-MKL pakvies trijulių krepšinio mylėtojus į Palangą, kur vyks trečiasis MKL-BERGO 3×3 etapas.

Čempionato reguliarųjį sezoną uždarančiame etape spręsis kurios komandos žengs į finalinį čempionato etapą.

Primename, kad viso reguliaraus sezono metu komandos kovojo ne tik dėl nugalėtojų titulų ir išskirtinių medalių, bet ir dėl reitingo taškų.

Pavasarį, 12 daugiausia taškų surinkusių vaikinų komandų ir visos merginų ekipos bus pakviestos į finalinį turą, kuriame ir paaiškės pirmieji MKL-BERGO 3×3 čempionato nugalėtojai.

Šiuo metu Jaunių U18 vaikinų grupėje turnyrinės lentelės viršuje laikosi pirmojo etapo nugalėtojai Vilniaus KM vaikinai. Antrajame etape likę treti vilniečiai tikrai sieks įtvirtinti savo pranašumą prieš finalinį etapą. Jiems įkandin seka Raseinių KKSC-Bresta, pastarieji rodo stabilų žaidimą ir tai spėjo įrodyti antrajame etape nužygiuodami iki pat finalo. Treti šiuo metu rikiuojasi Tornado KM auklėtiniai, kurie yra taip pat realūs pretendentai pakovoti dėl aukščiausių pozicijų.

Jaunių U18 merginų sekcijoje karaliauja laikinosios sostinės atstovės Kauno KA “Žalgiris” merginos, kurių komandos užima tiek pirmą tiek antrą turnyrinės lentelės poziciją. Panašu, kad joms iššūkį gali mesti Vilniaus KM merginos, kurios prisijungusios prie varžybų tik antrajame ture iškart iškovojo pirmąją antro etapo vietą.

Jaunučių U16 vaikinų grupėje pirmojoje ir antrojoje turnyrinės lentelės vietoje esančios komandos turi po lygiai taškų. Tai antrojo etapo nugalėtojai Sostinės KM-II ekipa ir Kauno KM “Perkūnas”-Vytrita II. Trečioje vietoje rikiuojasi dar viena KM “Perkūnas” auklėtinių komanda – Kauno KM “Perkūnas”-Vytrita I.

Tos pačios amžiaus grupės kategorijoje lygių neturi Šiaulių “Saulės” sporto gimnazijos auklėtinės čempionate dalyvaujančios pavadinimu “Fuxės”. Šiaulietės nugalėjo abiejuose etapuose, tačiau konkurencingą žaidimą joms spėjo pasiūlyti antrajame etape prisijungusios Vilniaus KM merginos.

Keturiolikmečių berniukų kategorijoje pirmąsias pozicijas taip pat dalinasi dvi komandos, tai Kauno KA “Žalgiris” I bei Klaipėdos V.Knašiaus KM. Įdomu, kad abi šios ekipos nelaimėjo nei vieno etapo. Antrąjį etapą laimėję Kauno KA “Snaiperis” auklėtiniai šiuo metu rikiuojasi treti. Kovas čempionate ši komanda pradėjo tik nuo antro etapo ir panašu, kad bus kietas riešutėlis varžovams.

U14 mergaičių grupėje pirmaisiais smuikais griežia antrojo etapo nugalėtojos Alytaus SRC merginos. Antroje turnyrinės lentelės vietoje seka pirmajame etape triumfavusios Ukmergės “Vilkmegė” krepšininkės, trečios – Kauno KA “Žalgiris” auklėtinės.

Panašu, kad visose amžiaus grupėse verda tikra intriga, todėl kviečiame visus stebėti MKL-BERGO 3×3 kovas.

Šventė vyks Palangos sporto centre (Sporto g. 3, Palanga)

Detalesnę informaciją apie pogrupius bei tvarkaraščius paskelbsime artimiausiu metu.

Situacija turnyrinėse lentelėse po II etapo: ČIA