MKL U12 LIDL TOP16 etapo Druskininkuose apžvalga: J grupė

MKL U12 LIDL TOP16 etapo Druskininkuose apžvalga: J grupė

16 geriausių Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ dvylikamečių (gim. 2005 m.) berniukų komandų keliaus į Druskininkus, kur balandžio 7-9 dienomis ten vyks „Pirmojo iššūkio“ U12 LIDL TOP16 turnyras.

Daugiau nei 200 jaunųjų krepšininkų ir 16 komandų atvyks į vieną vietą, jos tris dienas kausis 4 grupėse po 4 komandas. 2 geriausiai pasirodžiusios pateks į ketvirtfinalį ir užsitikrins vietą kito sezono A divizione, o 3-4 vietą užėmusios komandos rungtyniaus savotiškame „išlikimo“ etape, kur atkrintamųjų varžybų principu paaiškės dar 4 komandos, kurios kitą sezoną galės kautis A divizione.

MKL.lt pristato visas LIDL TOP16 turnyro grupes.

J GRUPĖ

Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras I

Panevėžiečiai šį sezoną pradėjo labai užtikrintai. Aukštaitijos komanda reguliarų sezoną pradėjo F pogrupyje ir ten pasiekė visas 16 pergalių! Didesnio pasipriešinimo Panevėžio KKSC nesulaukė ir II etape, kur dviejų rungtynių serijoje eliminavo Lazdijų kūno kultūros ir sporto centro ekipą.

„Teko dalyvauti jau praėjusiais metais, tai įspūdžiai geri. Visos komandos žaidžia vienu metu, gali pamatyti daug įvairių rungtynių, pabendrauti su treneriais. Man toks formatas geresnis nei atkrintamosios. Mūsų tikslai – aukšti. Grupėje norime iškovoti 2-3 pergales ir patekti į TOP aštuntuką“, – sakė Panevėžio KKSC treneris Aurimas Puodžiūnas.

Šiaulių krepšinio akademija „Saulė“ I

Šiauliečiai kovas reguliariame sezone pradėjo A pogrupyje ir iškovojo 12 pergalių, patyrė 2 nesėkmes ir užėmė 2 vietą. Įdomu, kad abu pralaimėjimai buvo patirti Šiaulių miesto derbiuose su A.Sireikos krepšinio akademijos komanda. Tiesa, jau II etape „Saulės“ atstovams teko kaip reikiant paprakaituoti. Pirmame susitikime šiauliečiai 6 taškais nusileido Kėdainių sporto centro ekipai, tačiau sugebėjo pademonstruoti charakterį ir namuose pasiekė revanšą 10 taškų skirtumu.

„Manau, kad tokie mini turnyrai yra tikrai naudingi. Atsibosa viso sezono metu važinėti po Lietuvą, todėl geriau atvykus į vieną vietą sužaisti kelis mačus. Pačiai komandai tai naudinga, vaikinai susilipdo, tampa tikru kolektyvu. Mūsų tikslai – patys aukščiausi, norime laimėti kiekvienas rungtynes. Tačiau sunku pasakyti, ar šį sezoną pavyks kovoti dėl medalių. Norime tobulėti“.

Sabonio krepšinio centras I

„Saboniukai“ reguliaraus sezono kovas pradėjo E pogupyje ir per 14 rungtynių iškovojo 12 pergalių ir užėmė 2 vietą. II etape kauniečiai irgi nesutiko didesnių problemų ir A.Sireikos krepšinio akademijos II ekipą eliminavo bendru 71 taško skirtumu.

Kauno krepšinio mokykla „Perkūnas“ I

Dar viena laikinosios sostinės komanda reguliaraus sezono kovas pradėjo D pogrupyje, iškovojo 13 pergalių, kartą suklupo ir tapo grupės nugalėtojais. LIDL TOP16 etapui kauniečiai ramiai galėjo pasiruošti ir II etape, kur ganėtinai lengvai įveikė Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro II komandą.

„Man patinka toks trijų dienų turas, geras dalykas“, – sakė „Perkūno“ treneris Modestas Bižys. – Tavęs lauks trejos rungtynės, turėsi įrodyti savo pranašumą. Visi turės vienodus šansus. Tai galimybė pamatyti ir kitas komandas, nes gali būti, kad ateityje daugiau tokių progų neturėsi. Gali pamatyti įvairius žaidimo stilius, pamatyti, kokie vaikai yra kitose komandose, gali kažko pasimokyti. Tikslas – susitvarkyti su psichologija, parodyti save, kovoti kiekvienose rungtynėse. Turime važiuoti kautis, negalvoti bus pergales ar nebus. Tokiems vaikams tai pirmas toks turnyras, todėl turime būti tvirti“.

Šį kartą Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ pačių mažiausiųjų TOP16 etape, balandžio 7-9 dienomis, apsilankys ir LIDL komanda, kuri tiek žaidėjams, tiek žiūrovams paruoš daugybę pramogų. Jauniesiems krepšininkams bus išdalinta beveik 300 LIDL maišelių su sveikais užkandžiais, visi pavargę galės atsipūsti šviežumo kampelyje, kuriame bus galima atsigaivinti sultimis ir kokteiliais, o gera nuotaika pasirūpins LIDL talismanai.