MKL U12 TOP16 etapo Druskininkuose apžvalga: I grupė

MKL U12 TOP16 etapo Druskininkuose apžvalga: I grupė

16 geriausių Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ dvylikamečių (gim. 2005 m.) berniukų komandų keliaus į Druskininkus, kur balandžio 7-9 dienomis ten vyks „Pirmojo iššūkio“ U12 LIDL TOP16 turnyras.

Daugiau nei 200 jaunųjų krepšininkų ir 16 komandų atvyks į vieną vietą, jos tris dienas kausis 4 grupėse po 4 komandas. 2 geriausiai pasirodžiusios pateks į ketvirtfinalį ir užsitikrins vietą kito sezono A divizione, o 3-4 vietą užėmusios komandos rungtyniaus savotiškame „išlikimo“ etape, kur atkrintamųjų varžybų principu paaiškės dar 4 komandos, kurios kitą sezoną galės kautis A divizione.

MKL.lt pristato visas LIDL TOP16 turnyro grupes.

I GRUPĖ

Kauno krepšinio mokykla „Aisčiai“ I

„Aisčiai“ reguliarų sezoną pradėjo E pogrupyje, kur nepatyrė pralaimėjimo kartėlio ir šventė 14 pergalių bei tapo pogrupio nugalėtojais. II etape kauniečiai eliminavo Pakruojo sporto centro krepšininkus, o pirmą serijos mačą laimėjo net 41:1.

„Labai gerai toks dalykas, mes jau praėjusiais metais dalyvavome ir labai patenkinti, reikia ir toliau jį organizuoti“, – sakė Kauno KM „Aisčiai“ treneris Arūnas Visockas. – Smagu tiek treneriams, nes gali stebėti visas komandas, tiek žaidėjams, nes mato, kaip atrodo kiti jų amžiaus vaikinai. Treneriai gali analizuoti savo dabartinius ir ateities varžovus. Mūsų pirminis tikslas – užsitikrinti vietą kito sezono A divizione, o toliau planuose tik pirmoji vieta“.

Kauno „Tornado“ krepšinio mokykla I-„Alburnus“

„Tornadukai“ reguliarų sezoną pradėjo D pogrupyje, kur iškovojo 13 pergalių, patyrė 1 nesėkmę ir užėmė antrąją vietą. Vienintelė nesėkmė patirta miesto derbyje nusileidus „Perkūno“ krepšininkams. „Tornado“ krepšinio mokyklos komanda II etape nepaliko vilčių Utenos daugiafunkcinio sporto centro ekipai.

„Man labiau patiko, kai reikėjo kautis atkrintamųjų principu, kai nereikėjo visoms komandoms važiuoti į vieną vietą“, – sakė „Tornado“ krepšinio mokyklos treneris Šarūnas Zablockis. – Dabar LIDL TOP16 turnyre komandos paskirstomis į grupes, kurios vienos gali būti stipresnės, o kitos silpnesnės. Prieš porą metų mačiau, kai trys pajėgios komandos surinko po dvi pergales ir vieną pralaimėjimą bei vienu iš jų liko be kito sezono A kovų, nors buvo daug pajėgesnė už patekusias. Man labiau patinka atkrintamųjų principas. Šįkart važiuosime kautis dėl vietos geriausiųjų dvyliktuke. Norime grupėje užimti 1-2 vietas, kad pratęstume kovas dėl šio sezono medalių“.

Biržų sporto centras

Biržiečiai reguliarų sezoną pradėjo E pogrupyje ir per 16 mačų pasiekė 14 pergalių bei įsitvirtino antroje pogrupio vietoje. II etape biržiečiai nors ir neturėjo namų aikštės pranašumo, tačiau eliminavo Alytaus sporto ir rekreacijos centro ekipą.

„Galvoju, kad toks etapas labai puikus“, – sakė Biržų SC treneris Žydrūnas Kačinskas. – Atsirenka stipriausios komandos, nes pogrupių būna įvairių, tiek stipresnių, tiek silpnesnių. O čia vienoje vietoje paaiškės 12 geriausių komandų. Tai puiki proga pamatyti ir visas komandas vienoje vietoje. Galime stebėti kitus, galime pamatyti ir savo lygį. Norime ir mes papulti į geriausių dvyliktuką. Tokį tikslą išsikėlėme prieš sezoną, tokio laikomės ir dabar. Nežinau, kaip mums pavyks, tačiau bandysime“.

Šiaulių Antano Sireikos krepšinio akademija I-„Gradiali“

Šiauliečiai reguliarų sezoną pradėjo A grupėje, kur per 14 mačų nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir užėmė pirmąją vietą. II etape Saulės miesto jaunieji krepšininkai nepaliko vilčių „Perkūno“ II komandos žaidėjams.

„Manau, kad tai tikrai geras dalykas“, – sakė A.Sireikos KA treneris Robertas Giedraitis. Man tai pirmas toks turnyras, todėl bus įdomu stebėti, kaip viskas vyksta. Manau, tai puiki galimybė visiems pamatyti savo varžovus. Norime patekti į geriausių dvyliktuką, toks mūsų tikslas“.

Šį kartą Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ pačių mažiausiųjų TOP16 etape, balandžio 7-9 dienomis, apsilankys ir LIDL komanda, kuri tiek žaidėjams, tiek žiūrovams paruoš daugybę pramogų. Jauniesiems krepšininkams bus išdalinta beveik 300 LIDL maišelių su sveikais užkandžiais, visi pavargę galės atsipūsti šviežumo kampelyje, kuriame bus galima atsigaivinti sultimis ir kokteiliais, o gera nuotaika pasirūpins LIDL talismanai.