MKL U12 TOP16 etapo Druskininkuose apžvalga: L grupė

MKL U12 TOP16 etapo Druskininkuose apžvalga: L grupė

16 geriausių Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ dvylikamečių (gim. 2005 m.) berniukų komandų keliaus į Druskininkus, kur balandžio 7-9 dienomis ten vyks „Pirmojo iššūkio“ U12 LIDL TOP16 turnyras.

Daugiau nei 200 jaunųjų krepšininkų ir 16 komandų atvyks į vieną vietą, jos tris dienas kausis 4 grupėse po 4 komandas. 2 geriausiai pasirodžiusios pateks į ketvirtfinalį ir užsitikrins vietą kito sezono A divizione, o 3-4 vietą užėmusios komandos rungtyniaus savotiškame „išlikimo“ etape, kur atkrintamųjų varžybų principu paaiškės dar 4 komandos, kurios kitą sezoną galės kautis A divizione.

MKL.lt pristato visas LIDL TOP16 turnyro grupes.

L GRUPĖ

Sostinės krepšinio mokykla I

Vilniečiai reguliariame sezone nepatyrė pralaimėjimo kartėlio, kai dominavo H pogrupyje, iškovojo visas 14 pergalių ir užėmė pirmąją vietą. II etape Sostinės KM I komanda taip pat nesulaukė didesnio pasipriešinimo ir lengvai nugalėjo Šilalės sporto mokyklą.

„Man patinka toks formatas, nes gali pamatyti visus varžovus, pabendrauti su kitais treneriais“, – sakė Sostinės KM treneris Karolis Čyžius. – Praėjusiais metais mes dalyvavome prie metais vyresnių, tai vaikai dabar jau laukia šio etapo, nes tai lyg šventė. Vaikai tris dienas leidžia kartu, tad tai naudinga ir komandos formavime. Seriją žaisti irgi įdomu, bet kiti etapai tokie ir yra, tad LIDL TOP16 modelis tik padaro įdomesnį čempionatą. Pirmasis mūsų tikslas užsitikrinti vietą kitų metų A divizione, o vėliau kautis dėl aukščiausios pozijos“.

Mažeikių sporto mokykla

Mažeikių SM komanda reguliarų sezoną pradėjo D pogrupyje, iškovojo 11 pergalių, patyrė 3 nesėkmes, tačiau tarpusavio rungtynių santykis juos nubloškė į trečią poziciją. Mažeikiai prie prarajos krašto buvo atsidūrę ir II etape, kai pirmame mače 4 taškais nusileido Vilniaus krepšinio mokyklos komandai, tačiau jų žaidimas visiškai pasikeitė atvykus į sostinę, kur buvo iškovota pergalė 10 taškų skirtumu ir iškovotas bilietas į LIDL TOP16 etapą.

„Viskas atsiremia į pinigus, smagu, kad toks etapas yra organizuojamas, tačiau mums iš Mažeikių reikia atvažiuoti trims dienoms. Laukia ilga kelionė, reikia samdyti vairuotoją, tėvams už viską mokėti. Mūsų tikslas yra patekti į geriausių dvyliktuką ir kitą sezoną kovoti A divizione“, – kalbėjo Mažeikių SM trenerė Renata Martinkienė.

Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykla I

„Knašiukai“ reguliarų sezoną taip pat pradėjo D pogrupyje, iškovojo 11, pergalių, patyrė 3 nesėkmes, tačiau užėmė antrąją vietą. Kartu su Mažeikiais žaidę vienoje grupėje, jie pasidalino po pergalę. Klaipėdiečiai šventė pergalę 61:41, o Mažeikių SM pasiekė revanšą – 61:58. V.Knašiaus KM ekipa II etape eliminavo Sostinės krepšinio mokyklos V komandą.

„Man patinka toks etapas, girdėjau daug gerų trenerių atsiliepimų, manau, kad viskas gerai“, – sakė V.Knašiaus krepšinio mokyklos treneris Virgilijus Zakrys. – Suvažiuos 16 komandų iš visos Lietuvos, tai bendrą vaizdą tikrai bus galima susidaryti. Mes patekome į sunkią grupę, Sostinės KM aiški favoritė, gerą sudėtį yra surinkusi Klaipėdos krepšinio mokykla, tai kovosime dėl trečiosios vietos. Norime kitą sezoną varžytis A divizione“.

Klaipėdos krepšinio mokykla I-„Žemaitija“

Dar viena Klaipėdos miesto komanda reguliarų sezoną pradėjo C pogrupyje ir ten šventė visas 12 pergalių. Daug problemų klaipėdiečiai nesulaukė ir II etape, kur lengvai susitvarkė su Sostinės krepšinio mokyklos III komanda.

„Sunku pasakyti koks bus tas etapas, nes man jame dar nėra tekę dalyvauti“, – sakė Klaipėdos krepšinio mokyklos treneris Rolandas Kasparavičius. – Mums iš Klaipėdos toli važiuoti, geriau šitas etapas būtų Palangoje. Tikslas užimti grupėje 1-2 vietas, tęsti kovą dėl medalių ir užsitikrinti vietą kito sezono A divizione.

Šį kartą Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ pačių mažiausiųjų TOP16 etape, balandžio 7-9 dienomis, apsilankys ir LIDL komanda, kuri tiek žaidėjams, tiek žiūrovams paruoš daugybę pramogų. Jauniesiems krepšininkams bus išdalinta beveik 300 LIDL maišelių su sveikais užkandžiais, visi pavargę galės atsipūsti šviežumo kampelyje, kuriame bus galima atsigaivinti sultimis ir kokteiliais, o gera nuotaika pasirūpins LIDL talismanai.