Naisiuose vyko A.Sireikos KA organizuotas krepšinio turnyras

Naisių sporto centre vyko A. Sireikos krepšinio akademijos organizuotas krepšinio turnyras, skirtas 2000 m. gimusiems vaikinams. Turnyre varžėsi 5 komandos, kurios sužaidė iš viso 10 rungtynių.

Kartu su Laimono Kutros treniruojamais ASKA-„Pramuštgalvis“-2000 m. vaikinais, turnyre savo jėgas išbandė dar keturios komandos: Panevėžio KKSC-R. Sargūno SG, Jonavos KKSC, Biržų SM ir Sostinės KM. Visi pirmosios dienos susitikimai buvo ypač atkaklūs ir įtempti, komandos kovėsi iki paskutinių minučių. Pirmosios ASKA auklėtinių rungtynės prieš Panevėžio KKSC-R. Sargūno SG komandą vyko itin atkakliai. Nors po trijų kėlinių neryškią persvarą turėjo varžovai (42:37), ketvirtajame kėlinyje ASKA auklėtiniai susikaupė ir panaikino Panevėžio komandos turėtą pranašumą. Paskutinėmis rungtynių minutėmis ASKA vaikinai varžovus stabdė pražangomis ir tik baudų metimais taškus rinkę priešininkai nesugebėjo laimėti – sėkmė šypsojosi šiauliečiams, kurie išplėšė pergalę vieno taško skirtumu (52:51). Naudingiausias ASKA gretose buvo Pijus Krikštanavičius su 12 taškų.

Kitose rungtynėse ASKA auklėtiniai susitiko su Sostinės KM komanda. Šis susitikimas buvo ypač įtemptas ir permainingas: po pirmojo kėlinio priekyje buvo priešininkai (14:11), tačiau prieš ilgąją pertrauką persvara jau  buvo ASKA komandos pusėje (27:25). Trečiasis kėlinys taip pat vyko taškas į tašką ir po jo nežymus pranašumas buvo varžovų pusėje (43:41). Lemiamame ketvirtame kėlinyje ASKA auklėtiniai pademonstravo ryžtą ir norą laimėti: per visą kėlinį jie neleido varžovams pelnyti nė taško ir tai lėmė, kad šiauliečiai į savo sąskaitą įsirašė antrą pergalę rezultatu 51:43. Šįsyk komandoje rezultatyviausiai žaidė Kristupas Lukošius – jis pelnė 10 taškų.

Trečiose turnyro varžybose ASKA auklėtiniai susitiko su Biržų SC komanda. Jau pirmoje rungtynių pusėje varžovai ėmė demonstruoti savo pranašumą – prieš ilgąją pertrauką jie pirmavo rezultatu 30:24. Nors ASKA komanda bandė žaisti drausmingai ir taip prisivyti varžovus, pastarieji vis tolo ir tai lėmė, kad galiausiai jie iškovojo pergalę rezultatu 54:42. Kristupas Lukošius savo komandai pelnė 11 taškų.

Paskutinėse rungtynėse ASKA auklėtiniai susitiko su Jonavos KKSC komanda. Šiose atkakliose ir permainingose rungtynėse pirmaujanti komanda taip pat dažnai keitėsi: po pirmųjų 10 minučių persvarą savo rankose turėjo ASKA krepšininkai (15:12), tačiau prieš ilgąją pertrauką varžovai sugebėjo išsiveržti į priekį minimaliu skirtumu (28:27). Trečiasis kėlinys nebuvo kitoks: abi komandos rengė rezultatyvias atakas ir po trijų ketvirčių rezultatas buvo lygus – 44:44. Vis dėlto paskutiniame ketvirtame kėlinyje ASKA auklėtiniai susitelkė, ėmė demonstruoti drausmingą žaidimą ir tai leido jiems iškovoti sunkią pergalę rezultatu 62:57. Tadas Baracevičius prie pergalės prisidėjo 11 taškų.

Po sužaistų rungtynių turnyro nugalėtoja tapo Biržų SM komanda, nepatyrusi nei vieno pralaimėjimo. Antroje vietoje liko ASKA auklėtiniai, trečioje – Panevėžio KKSC-R. Sargūno SG komanda, ketvirtoje – Jonavos KKSc, o penktoje – Sostinės KM krepšininkai. Turnyro prizininkams taures ir medalius įteikė ASKA sporto direktorius Saulius Jucevičius.

Buvo apdovanoti ir geriausiai individualiai žaidę krepšininkai. ASKA komandoje tokį titulą iškovojo Kristupas Aras Norutis.