Paskutinėmis minutėmis iniciatyvą perėmę Sostinės KM II – U13 čempionai

Sostinėje lemiamos LIDL – MKL U13 berniukų čempionato kovos finišavo Vilniaus derbiu, kuris padovanojo įspūdingą reginį žiūrovams.

Permainingose rungtynėse Sostinės KM II – GEALAN 76:71 (20:25, 19:11, 16:24, 21:11) įveikė Sostinės KM I – Tigrai ekipą ir tapo turnyro čempionais.

Pirmajame ketvirtyje iniciatyva priklausė Arvydo Menkevičiaus auklėtiniams (25:20), tačiau prieš pertrauką Tigrų puolimas įstrigo ir po dviejų kėlinių jie turėjo trijų taškų deficitą – 36:39.

Po pertraukos Tomo Purlio auklėtiniai neišvengė duobės, kai pralaimėjo atkarpą 0:14 (43:52), o prieš lemiamą ketvirtį buvo besivejančių vaidmenyje – 55:60.

Sostinės KM II nuo pirmųjų ketvirtojo kėlinio minučių kilo į lemiamą šturmą ir, spurtavę 8:0, persvėrė rezultatą – 63:60.

Menkevičiaus auklėtiniai neketino pasiduoti anksčiau laiko ir, likus trims minutėms iki mačo pabaigos, Kasparas Jakučionis sugrąžino Sostinės KM I minimalią persvarą – 69:68.

Vis dėlto lemiamą žodį finale tarė Stepono Žilakauskio vedami Sostinės KM II krepšininkai, laimėję paskutinių minučių atkarpą 8:2 ir šventę pergalę finale – 76:71.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs S. Žilakauskis pelnė 20 taškų, atkovojo ir perėmė po 5 kamuolius bei atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Sostinės KM I ekipoje nesustabdomai žaidęs K. Jakučionis surinko 36 taškus ir atkovojo 13 kamuolių.

Sostinės KM I: K. Jakučionis 36 (10/18 dvit., 4/10 trit., 13 atk. kam.), G. Križanauskas 11, T. Dabriega 8 (11 atk. kam.).

Sostinės KM II: S. Žilakauskis 20 (9/13 dvit., 5 rez. perd., 5 per. kam.), A. Bosakas 18 (5/14 dvit.), M. Buteliauskas 10, D. Buika 9.