Pirmoji „Talentų kartos“ stovykla vyks Kėdainiuose

Pirmoji „Talentų kartos“ stovykla vyks Kėdainiuose

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) informuoja, kad dėl Raseinių rajone įvesto karantino (paskelbtas iki spalio 23 dienos imtinai) pirmoji „Talentų kartos” projekto stovykla yra perkelta į Kėdainius.

„Čia jokių diskusijų ir klausimų nėra. Svarbiausia vaikų, trenerių ir personalo sveikata. Operatyviai radome kitą, laiko patikrintą lokaciją, o į Raseinius tikrai sugrįšime, kai tą padaryti leis aplinkybės. O dabar tikiu, kad Kėdainiuose turėsime gerą stovyklą, intensyvias treniruotes ir geras gyvenimo sąlygas. Viską galėsime išpildyti pagal planą“, – teigė LKF jaunimo rinktinių vyr. treneris Rolandas Radvila.

2020-2021 metų „Talentų kartos“ sezono metu bus surengtos penkios stovyklos. Pirmoji vyks spalio 23-25 dienomis Kėdainiuose, antroji – gruodžio 11-13 dienomis Anykščiuose. Berniukų ir mergaičių rinktinių sezono gale laukia egzaminas – dalyvavimas U14 Baltijos taurės turnyre. Dar kitą sezoną šių rinktinių lauktų ir tarptautinis Ramūno Šiškausko turnyras.

„Talentų karta“ – ilgalaikis projektas, vykstantis jau šeštą kartą. Visi projekto dalyviai gaus sportines aprangas, jiems bus atlikti išsamūs fiziniai bei medicininiai tyrimai. Pagal juos specialistai sudarys individualias rekomendacijas, ką reikia tobulinti, kaip maitintis ir kokio režimo laikytis. Specialistai prižiūrės jaunuosius krepšininkus ištisus metus.

Projekto metu dalyvių tradiciškai lauks viktorina ir dovanos iš prekybos centro „LIDL“ – jaunieji krepšininkai galės pasistiprinti „Čempionų užkandžiais“.

„Talentų kartos“ merginų komandos sudėtis:

VARDAS PAVARDĖ KREPŠINIO MOKYKLA PIRMASIS TRENERIS
Gustė Dziatkauskaitė Kauno KM „Žalgiris“ Andrius Vaicekauskas
Karolina Drakšaitė V. Knašiaus KM Diana Anužienė
Danielė Paunksnytė Plungės SC Vidmantas Bertys
Emilija Dapkūnaitė Marijampolės ŽSM Stasys Žaliabarštis
Emilė Jankūnaitė Radviliškio ŠSPC Rasa Augustinienė
Rosita Rusovičiūtė Marijampolės ŽSM Ela Bajorūnienė
Justė Mockevičiūtė V. Knašiaus KM Diana Anužienė
Viktorija Breivė Palangos SC Daiva Mažionienė
Rusnė Utkaitė Vilniaus KM Loreta Galdikienė
Augustė Kerulytė Vilniaus KM Jūratė Cicėnienė
Akvilė Babraitytė Kauno KM „Žalgiris“ Birutė Jankauskienė
Gėla Kačinskaitė Šiaulių KA „Saulė“ Jolanta Martinonienė
REZERVINĖS
Urtė Šiaučiūnaitė Panevėžio SC Ilona Rimšienė
Gytė Pupelytė Anykščių KKSC Ramūnas Šližys

„Talentų kartos“ vaikinų komandos sudėtis: