Po krepšiais dominavę Sostinės KM krepšininkai be didesnio vargo žengė į U14 finalą

LIDL – MKL U14 berniukų čempionate paaiškėjo finalininkai. Kaune vykstančiame finalo ketverte antrajame pusfinalyje Sostinės KM I – Drakonai 97:63 (22:12, 22:17, 27:18, 26:16) sutriuškino šeimininkų KM Žalgirio II krepšininkus.

Finale Sostinės KM I susikaus su KM Žalgirio I ekipa, o antroji žalgiriečių komanda dėl 3-iosios vietos kovos su Klaipėdos V. Knašiaus KM.

Vilniečiai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (22:12), o per antrąjį ketvirtį jį dar labiau padidino – 44:29. Karoliaus Čyžiaus auklėtiniai po pertraukos dar labiau įsismagino ir pradėjo varžovų triuškinimą –71:47. Ketvirtasis rungtynių kėlinys virto formalumu ir Sostinės KM I daugiau nei užtikrintai žengė į finalą – 97:63.

Be Kasparo Latkausko rungtyniavę kauniečiai stipriai pralaimėjo kovą po krepšiais – 39 prieš 64.

Nugalėtojams 20 taškų pelnė ir 5 kamuolius atkovojo Mykolas Mačiulis.

Dvigubu dubliu vilniečių ekipoje išsiskyrė Justas Šukys – 11 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Arūno Visocko treniruojamoje komandoje rezultatyviausiai žaidė Liutauras Serkevičius, pelnęs 20 taškų. Gynėjas taip pat atkovojo 4 kamuolius bei tiek pat kartų asistavo komandos draugams.

KM Žalgiris II: L. Serkevičius 20 (4/13 dvit., 6/6 baud.), A. Užpalis 17 (5/14 dvit.), A. Bieliauskas 8 (3/12 dvit., 9 atk. kam.).

Sostinės KM I: M. Mačiulis 20 (9/13 dvit.), D. Maišelis 17 (6/8 dvit., 5/5 baud.), J. Šukys 11 (11 atk. kam.).