Mėnesio rungtynėse KM „Perkūnas“ I pergalė

Mėnesio rungtynės tarp Vilniaus KM I – „Šilputa“ ir Kauno KM „Perkūnas“ I tokį pavadinimą gavo neveltui. Vienvaldžiu „LIDL – MKL“ U17 čempionato lyderiais tapo KM „Perkūno“ komanda, kuri 75:78 (16:14; 15:23; 21:24; 23:17) įveikė aikštelės šeimininkus.

Vilniaus krepšinio mokykloje, šeimininkų palaikyti susirinko gausus būrys sirgalių. Pirmąjį kėlinį laimėjo šeiminkai, nors ir trapiu, tačiau 2 taškų skirtumu 16:14. Per pertraukėlę tarp kėlinių „KM Perkūnas“ I treneris Vytautas Žvirblis sustygavo savo komandos žaidimą ir jo komanda į didžiąją pertrauką jau keliavo turėdama 6 taškų pranašumą.

Vilniaus KM – „Šilputa“ komandos treneris Edvinas Justa šiose rungtynėse panaudojo net 11 žaidėjų, kai tuo tarpu svečiai rėmėsi 9 savo komandos atstovai.

Po didžiosios pertraukos, trečiame kėlinyje svečiai dar padidino persvarą iki 9 taškų, tačiau ketvirtajame kėlinyje spurtavę šeimininkai, vedami Mareko Blaževič pasivijo „Perkūno“ komandą ir pretendavo į pratęsimą, tačiau kėlinio pabaiga priklausė svečiams. Šeimininkams koją pakišo prastas pataikymas iš trijų taškų zonos, tikslą pasiekė vos 6 metimai iš 31 (19 proc.), tačiau svečiai nežibėjo nuo baudų metimo linijos 6 metimai iš 19 (32 proc.).

Jei abi komandos iki antro rato dvikovos nesuklups nė karto, atsakomoji dvikova vėlgi bus dėl vietos po saule „LIDL – MKL“ U17 čempionate.

Vilniaus KM I – „Šilputa“: Marek Blaževič 26 taškai ir 18 atkovotų kamuolių (9 puolime ir 9 gynyboje), Vytis Kulbė – 12, Adas Šimonis – 11 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai.

KM „Perkūnas“ I: Henrikas Alekna ir Adomas Sidarevičius (8 rez.) po 22, Gabrielius Čelka pelnė 15.