„SKM-I Funtastik.lt“ treneris T. Urbelionis: „Kartu galėsime pasiekti dar geresnių rezultatų“

„SKM-I Funtastik.lt“ treneris T. Urbelionis: „Kartu galėsime pasiekti dar geresnių rezultatų“

Tituluočiausia visų laikų Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komanda turi naująjį generalinį partnerį. Tomo Urbelionio vadovaujamos „SKM-I“ komanda net keturis kartus yra laimėjusi Moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionatą, o šį sezoną U17 pirmenybėse titulą gina atstovaudama ne tik SKM, bet ir „Funtastik.lt“ organizacijai.

„Funtastik.lt“ yra UAB „Sanifinas“ internetinė parduotuvė. Įmonė užsiima žaislų gamyba ir didmenine prekyba. Įmonė buvo įkurta 1996 metais. Nuo tada turi daugiau nei 25 metų patirties šioje srityje.

Pristatydamas naująjį komandos partnerį, vyr. treneris T. Urbelionis sakė: „Džiaugiamės, kad Lietuvos krepšinio aikštėse galėsime atstovauti įmonei, kuriai svarbu socialinis atsakingumas. SKM ir „Funtastik.lt“ turi daug bendro – mums svarbu jaunimo užimtumas, moksleivių edukacija, laisvalaikis. Tikime, kad dirbdami kartu galėsime pasiekti dar geresnių rezultatų aikštėje ir už jos ribų.“

UAB „Sanifinas“ komercijos direktorė Virginija Šymanska praėjusią savaitę apsislankė komandos rungtynėse, kuriose sostinės krepšininkai įveikė Šiaulių KA „Saulė-I“ ŠSG ekipą ir pasiekė jau šeštąją pergalę per 8 mačus.

Susitikimo metu krepšininkams ir treneriui buvo įteiktos simbolinės dovanos – antistresiniai krepšinio kamuoliukai ir mąstymą lavinantis loginis žaidimas. Kuo daugiau pergalių „SKM-I Funtastik.lt“ komandai linkėdama V. Šymanska ragino krepšininkus niekada nenuleisti rankų, jeigu kažkas nepavyksta:

„Jeigu nepasisekė vienoje vietoje, nieko tokio. Tiesiog reikia tęsti savo darbus ir tikrai pasiseks kažkur kitur“, – kalbėjo UAB „Sanifinas“ komercijos direktorė.

Po susitikimo su krepšininkais Virginija sutiko atsakyti į kelis SKM.lt klausimus.

Kodėl nusprendėte tapti SKM partneriu?

Apie SKM girdėjome labai daug gerų atsiliepimų, matome, kad turnyruose treniruojami sportininkai užima aukštas poziciias, pernai rėmėme Kalėdų renginį. Manau, kad tai liudija tarpusavio pasitikėjimą tarp mokyklos, tėvų ir jaunųjų sportininkų. Vaikai noriai lanko krepšinį net ir augant ir besikeičiant treneriams. Treniruotės vyksta visuose Vilniaus mikrorajonuose, atsiranda dėmesys mergaičių krepšiniui. Jeigu jau vaikas lanko krepšinį ir tai daro noriai, vadinasi, kažkas jam ten tikrai patinka. Mano manymu, SKM turi labai profesionalius trenerius, kurie ne tik gerai išmano patį krepšinį, bet ir yra geri pedagogai. Treneriai sugeba suprasti vaikus, su jais bendrauti ir atitinkamai juos motyvuoti. Mokykloje viskas yra sudėliota teisingai ir iš psichologinės pusės. Netgi jeigu pralaimima, vaikai nepasiduoda ir eina į priekį.

Kodėl jums svarbu būti socialiai atsakinga organizacija?

Vienas iš mūsų įmonės tikslų – atitraukti vaikus nuo telefonų. Visi mūsų žaislai turi lavinamąją ir ugdomąją paskirtį. Turime ir lauko žaidimams skirtų žaislų, ir stalo žaidimų, dėlionių, emocinių pliušinių ir antistresinių žaislų. Svarbiausia, kad vaikams tai būtų naudinga ir reikalinga. Vaikams reikia judėjimo ir mokėjimo bendrauti. „Funtastik.lt“ požiūris sutampa su SKM veikla, todėl nebuvo sunku nuspręsti draugauti (šypsosi).

Taip pat draugaujame su keliomis labdaros organizacijomis, bibliotekomis. Jau kelis metus dirbame su ukrainiečių kompanija ir iš ten atkeliauja didžiuliai žaislų kiekiai, kurie atsiranda prekybos tinklų lentynose ir internete. Neseniai kartu su Vilniaus miesto centrine biblioteka turėjome ir ukrainiečių vaikams skirtą stovyklą. Kitaip sakant, norime suteikti bendruomenei papildomos vertės.

Jūsų asortimentas orientuotas ne tik į pačius mažiausius, bet ir vyresnio amžiaus moksleivius?

Didysis pagrindas yra skirtas priešmokyklinio amžiaus vaikams, tačiau tikrai turime ką pasiūlyti ir „suaugusiems vaikams“ (šypsosi). Pavyzdžiui, kurdami žaislus atsižvelgiame į „TikTok“ trendus, kas labai aktualu paaugliams. Apibendrinant, turime asortimento, kuris yra tinkamas ir 2 metukų vaikučiui, ir visiems šeimos nariams.

Ką žinote apie T. Urbelionio vadovaujamą komandą?

Be abejo, žinome, kad tai yra tituluočiausia jūsų komanda. Pasidomėjome treneriu ir matome, kad jo vadovaujami  krepšininkai yra tikri šaunuoliai. Mums yra garbė būti tokios rimtos ir sėkmingos krepšinio komandos partneriu.

Buvo labai smalsu ir įdomu susipažinti. Treneris T. Urbelionis pasakė puikią kalbą, mes taip pat pridėjome porą žodžių ir trumpai papasakojome, kas esame. Planuojame ir daugiau projektų –tiek su šia komanda, tiek su SKM. Juk artėja Kalėdos, o tai – dovanų metas, o dovanėles jau pakuojame (šypsosi).

Koks būtų jūsų palinkėjimas „SKM-I Funtastik.lt“ komandai ir visiems SKM krepšininkams bei krepšininkėms?

Visiems sportininkams reikia pergalių. Svarbiausia – pergalių prieš savo „tingiu, nenoriu“, tai paverčiant „noru ir galėjimu“. Jeigu nepasisekė vienoje vietoje, nieko tokio. Tiesiog reikia tęsti savo darbus ir tikrai pasiseks kažkur kitur. Visur reikalingas darbas, kantrybė ir maži žingsneliai į priekį.

 

„Funtastik.lt“ misija – dovanoti vaikams džiaugsmą. UAB „Sanifinas“ siekia, kad žaisdami vaikai mokytųsi bendrauti, lavintų vaizduotę bei mažąją motoriką, pažintų emocijas, judėtų ir kad kuo mažiau laiko praleistų prie ekranų.

UAB „Sanifinas” yra žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniu lygiu. Įmonė eksportuoja savo gaminius į Europą, o taip pat turi gerą reputaciją dėl savo kokybės ir paslaugų tarptautiniu mastu.