Stabdomi moksleivių krepšinio lygos čempionatai!

Stabdomi moksleivių krepšinio lygos čempionatai!

Reaguodama į susidariusią situaciją šalyje dėl COVID-19 viruso plitimo, LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lyga informuoja, kad remdamasi Lietuvos vyriausybės nutarimu dėl proceso stabdymo visose šalies ugdymo įstaigose, kuris buvo priimtas š. m. kovo 12 d. specialiajame posėdyje, stabdo lygos varžybas. Šis sprendimas įsigalioja nuo rytojaus, 2020 m. kovo 13 d. ir truks iki 2020 m. kovo 27 d. Esant tokiai situacijai stabdomi visų amžiaus grupių čempionatai, taip pat atšaukiamas kovo 13 dieną turėjęs vykti Jr. NBA Lietuva projekto pristatymo renginys Žalgirio arenos Nemuno konferencijų salėje.

„Panašu, kad situacija darosi grėsminga, ir mes visi kartu turime ją padėti ją suvaldyti. Esame didžiausią lyga, kurioje rungtyniauja didelis skaičius jaunų žmonių, kurių sveikata turime pasirūpinti, todėl vadovaudamiesi šalies vyriausybės sprendimu, nuo rytojaus (kovo 13 d.) stabdome visas lygos varžybos. Tikimės, kad ši situacija neužsitęs ir palaipsniui gerės, kas leis sėkmingai užbaigti sezoną. Bet kuriuo atveju nesiūlome tas dvi savaites užmiršti krepšinio ir rekomenduojame visus sportuoti individualiai namuose pagal turimas galimybes, kad neprarasti formos arba užsiimti krepšinio esportu. Pasirūpinkite savo ir savo artimųjų sveikata“, – sakė LIDL – MKL direktorius Irmantas Birbalas.

Tikimės visų krepšinio mokyklų / centrų / klubų bendradarbiavimo saugant lygoje rungtyniaujančių vaikų ir aplinkinių sveikatą.
Priklausomai nuo situacijos šalyje sustabdymo terminas gali būti pratęstas arba sutrumpintas, bet kuriuo atveju informuosime visus apie tolimesnę čempionatų eigą.