„Tornado“ KM – U14 berniukų čempionato nugalėtojai

Kaune baigėsi dvi dienas trukęs „LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos“ keturiolikmečių amžiaus grupės finalo ketvertas.

Čempionais tapo ir aukso medaliais pasipuošė Kauno „Tornado“ krepšinio mokyklos I komanda „Envija“. Donato Mikulevičiaus auklėtiniai finale 79:74 palaužė Kauno Arvydo Sabonio krepšinio centro ekipą „Beko“.

U14 (gim. 2004 m.) amžiaus grupės finalą geriau pradėjo kauniečiai, kurie po 10 minučių pirmavo 4 taškais, tačiau jau antro ketvirčio metu „tornadukai“ pradėjo mažinti atsilikimą, o aukščiausią pavarą įjungė trečiame kėlinyje, kai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą. Viskas sprendėsi per paskutines minutes, tačiau sėkmingai sužaidę „Tornado“ KM auklėtiniai išlaikė pranašumą ir tapo čempionais.

Dar vienas puikias rungtynes nugalėtojų gretose sužaidė Paulius Murauskas, kuris per 27 minutes surinko 36 taškus (13/22 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 4/9 baudos), atkovojo 21 kamuolį, blokavo 3 metimus ir surinko 41 naudingumo balą.

Nojus Adomavičius įmetė 12 taškų, o Šarūnas Morkevičius ir Modestas Babraitis po 11.

Sabonio KC komandoje Laurynas Klimas pelnė 28 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, Kajus Kublickas įmetė 16taškų, o Rokas Dailidavičius – 12.

Trečiąją vietą ir bronzos medalius iškovojo Sostinės krepšinio mokyklos „Emsi“ komanda, kuri mažajame finale 63:49 nugalėjo kitą Sostinės krepšinio mokyklos komandą „Capital Liūtai“.

Algirdo Milono treniruojami sostinės krepšininkai į priekį šovė jau nuo pirmųjų minučių ir kiekvieno kėlinio metu tik didino savo pranašumą.

Nugalėtojus į priekį vedė Gediminas Alisas, kuris surinko 19 taškų ir atkovojo 14 kamuolių. Matas Klimantavičius įmetė 12 taškų, o Gytis Auruškevičius įmetė 9 taškus ir sugriebė 10 kamuolių.

„Capital Liūtai“ komandoje išsiskyrė Paulius Matulionis ir Gytis Gervickas, kurie pelnė po 12 taškų.

Priminsime, kad pusfinalyje „Tornado“ ekipa 86:79 įveikė SKM „Emsi“ komandą, o Sabonio KC 65:51 įveikė SKM „Capital Liūtai“ krepšininkus.