TV3 kanalų grupė – oficiali LIDL-MKL „Žvaigždžių dienos“ transliuotoja

TV3 kanalų grupė – oficiali LIDL-MKL „Žvaigždžių dienos“ transliuotoja

Vasario 10 dieną Avia Solutions Group arenoje įvyks didžiausiausias LIDL-MKL metų renginys – „Žvaigždžių diena“. Šeštadienį Vilniuje tikimasi sulaukti beveik 300 dalyvių, kurie 8 valandų programoje demonstruos savo įgūdžius įvairiuose konkursuose.

Šventę bus galima stebėti ne tik gyvai, bet ir oficialaus transliuotojo kanaluose – 13:00-21:00 val. konkursus transliuos tv3.lt ir TV3 Play, o nuo 17:30 val. renginio kulminacija visai Lietuvai bus prieinama dar patogesniu būdu, per TV6 televiziją.

„Laukia šiltas ir jaukus renginys vienoje didžiausių arenų Lietuvoje. Labai džiaugiamės galimybe rengti šventę tokiomis komfortabiliomis sąlygomis, kurias galės pajausti ir „Žvaigždžių dienos“ svečiai bei dalyviai, – apie laukiantį renginį kalbėjo MKL direktorius Petras Aleksonis. – Taip pat labai smagu, kad negalintys į ASG areną atvykti gyvai, turės galimybę stebėti transliaciją tv3.lt bei TV6 kanaluose. Tai puiki pridėtinė vertė tiek mūsų žiūrovams, tiek rėmėjams, be kurių tokia šventė nėbūtų įmanoma. Linkime daug gražių emocijų bei gero renginio visiems dalyvausiantiems.“

Veiksmas Vilniuje prasidės nuo 13 valandos, kai pirmieji į kovą stos „2×2“ konkurso dalyviai. Žemiau pateikiame visą atnaujintą „Žvaigždžių dienos 2024“ programą, kurioje rasite konkursų ir „Visų Žvaigždžių“ rungtynių kėlinių laikus bei registracijos į juos terminus.

Programa dalyviams:

Programa renginio svečiams: