U13 Berniukų čempionato C divizione triumfavo Kauno KM „Perkūnas“ ekipa

U13 Berniukų čempionato C divizione triumfavo Kauno KM „Perkūnas“ ekipa

Gegužės 13-14 dienomis Kaune sprendėsi Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) U13 Berniukų C diviziono finalinio ketverto nugalėtojas.

Pirmajame pusfinalyje susitiko Alytaus KA – „Glassbee“ (treneris Edgaras Jančiukas) ir  V. Knašiaus KM II (treneris Karolis Griškus). Sėkmingiau sužaidę ketvirtąjį kėlinį klaipėdiečiai įveikė varžovus ir žengė į finalą – 75:62. Nugalėtojų gretose ryškiausias buvo Jokūbas Naujokaitis pelnęs net 44 taškus. Alytaus KA – „Glassbee“ ekipoje po 18 taškų pelnė Nauris Nepas ir Joris Matusevičius.

Iš kart po jų į aikštę žengė Visagino KM (treneris Nikolaj Aleksejenko) ir Kauno KM „Perkūnas“ (treneris Vytautas Žvirblis). Nuo pat rungtynių pradžios savo pranašumą rodę aikštelės šeimininkai visų rungtynių metu tik didino savo persvarą ir užtikrintai įveikė aikštės šeimininkus – 67:37.  Nugalėtojų gretose ryškiausias buvo Ignas Herkus Jonynas pelnęs 14 taškų ir atkovojęs 17 kamuolių. Visagino KM ekipoje išsiskyrė 16 taškų pelnęs Titas Šadrincevas.

Mažojo finalo rungtynėse susikibo Alytaus KA – „Glassbee“ ir Visagino KM krepšininkai. Nuo pirmųjų minučių į priekį pabėgę E. Jančiuko auklėtiniai užtikrintai čiupo bronzos medalius – 72:53. Nugalėtojų ekipoje pastebimiausias buvo Joris Matusevičius pelnęs 13 taškų ir atkovojęs 11 kamuolių. Visagino KM ekipoje išsiskyrė Danielius Bražnikovas pelnęs 28 taškus.

Didžiojo finalo rungtynėse didelės intrigos taip pat neišvydome.  Šventės organizatoriai Kauno KM „Perkūnas“ vaikinai pirmavo visų rungtynių metu ir sėkmingai malšindavo visus klaipėdiečių bandymus sugrįžti į finalą. Rungtynėse rezultatu 63:47 nugalėjo kauniečiai ir iškėlė virš galvų U13 berniukų C diviziono taurę bei iškovojo kelialapį į B diviziono pirmenybes. Kauno KM „Perkūnas“ ekipoje pastebimiausias Benas Šetkus pelnęs 19 taškų. V. Knašiaus KM II ekipoje išsiskyrė Jokūbas Naujokaitis pelnęs 19 taškų.


Kauno KM „Perkūnas“.  Treneris – Vytautas Žvirblis. (1 vieta)

Kaune buvo išrinktas simbolinis U13 berniukų C div.  finalinio ketverto penketukas. Į jį pateko:

Benas Šetkus, Kauno KM „Perkūnas“;

Klaidas Juočepys, Kauno KM „Perkūnas“;

Jokūbas Naujokaitis, V. Knašiaus KM II;

Joris Matusevičius, Alytaus KA – „Glassbee“;

Danielius Bražnikovas, Visagino KM.


Simbolinis LIDL-MKL U13 berniukų C div. Finalinio ketverto penketukas.

Galutinė komandų rikiuotė:

  1. Kauno KM „Perkūnas“, treneris Vytautas Žvirblis;
  2. V. Knašiaus KM II, treneris Karolis Griškus;
  3. Alytaus KA – „Glassbee“, treneris Edgaras Jančiukas;
  4. Visagino KM, treneris Nikolaj Aleksejenko.

Daugiau akimirkų iš renginio mūsų Lidl- Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) Facebook platformoje. Spausti čia.