U16: lyderių dueto vedamos žalgirietės pergale pradėjo 2019-2020 metų LIDL – MKL sezoną

Spalio 5-ąją Kauno „Žalgirio“ krepšinio mokykloje LIDL – MKL 2019-2020 metų sezoną pradėjo ne tik vaikinų, bet ir merginų U16 grupės komandos.

Kaip ir pirmosiose dienos rungtynėse „Žalgirio“ krepšinio mokykloje pergalę šventė šeimininkai. Linos Dambrauskaitės treniruojama KM „Žalgirio“ I (1-0) komanda be didesnio vargo 66:33(12:9, 17:9, 26:8, 11:7) nugalėjo Vilniaus KM I (0-1) ekipą.

Mačą sėkmingiau pradėjo vilnietės, kurios 7-ąją minutę turėjo minimalią persvarą (9:8), tačiau tuomet prasidėjo jų problemos abiejose aikštės pusėse.

Šeimininkės surengė spurtą 11:0 ir įgijo dviženklę persvarą (19:9), o į pertrauką komandos ilsėtis išėjo žalgirietėms pirmaujant 29:18.

Mačo baigtį kaunietės išsprendė trečiajame kėlinyje, kai Miglės Kisarauskaitės, Ugnės Sirtautaitės ir Patricijos Pakulytės įkvėptos žalgirietės laimėjo dešimties minučių atkarpą 26:8 ir dvikovos nugalėtojos abejonių nebekėlė – 55:26.

Būtent U. Sirtautaitės ir P. Pakulytės duetas tapo didžiausiu varžovių galvos skausmu rungtynėse.

Sirtautaitė nugalėtojoms per 19 minučių surinko 21 tašką (6/11 dvit., 0/1 trit., 9/13 baud.), atkovojo 9 kamuolius, suklydo 4 sykius, tiek pat kartų perėmė kamuolį bei 3 sykius blokavo varžovių metimą.

„Buvo geras komandinis darbas, nesipykome ir kovojome dėl kiekvieno kamuolio, – po pergalės kalbėjo U. Sirtautaitė. – Vis dėlto yra taisytinų dalykų gynyboje, taip pat kai kurie deriniai prieš zoninę gynybą neveikė, todėl tai reikia patobulinti. Sezone sieksime aukščiausių tikslų ir bandysime iškovoti auksą.“

Tuo metu P. Pakulytė per 24 minutes surinko 14 taškų (5/16 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 15 kamuolių bei 4 kartus suklydo.

Vilnietės šioje dvikovoje nesulaukė jokios pagalbos iš atsarginių krepšininkių, kurios liko be taškų. Tuo metu kaunietėms atsarginių žaidėjų suolelis pelnė 19 taškų.

KM „Žalgiris“: U. Sirtautaitė 21 (6/11 dvit., 9/13 baud., 9 atk. kam., 4 kld., 4 per. kam., 3 blk.), P. Pakulytė 14 (5/16 dvit., 15 atk. kam., 4 kld.), M. Kisarauskaitė 10 (4 kld.).

Vilniaus KM I: I. Belickaitė 11 (4/12 dvit., 4 kld., 7 per. kam.), U. Grigaliūnaitė 8 (7 atk. kam.), A. Jokšaitė 6 (1/10 dvit., 0/6 trit., 8 kld.).