„Visi kartu“ ir Šiaulių KA „Saulė“ kovos dėl U17 čempionato B diviziono aukso (FOTO)

Trečiadienį Moksleivių krepšinio lygoje „Perlas“ prasidėjo Jaunių U17 (gim 1999 m.) vaikinų krepšinio čempionato B diviziono finalo ketvertas.

Pirmieji į finalą žengė Vilniaus „Visi kartu“ krepšinio klubas, kuris Šiauliuose 89:58 įveikė Sostinės krepšinio mokyklos I komandą.

Nugalėtojus į priekį vedė Dovydas Giedraitis, kuris surinko 21 tašką. Rokas Rutkauskas pridėjo 15, o Lukas Naimovičius įmetė 11 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

SKM gretose Žygimantas Siderevičius pelnė 15 taškų, o Erikas Kulikovskis – 11.

„Stebuklas nepavyko ir pralaimėjome. Po dviejų kėlinių bandėme kovoti ir kabintis į rungtynes. Buvo sėkmingesnių atkarpų, bet paprasčiausiai buvo ne mūsų diena. Ketvirtą kėlinį jau žaidėme be pagrindinių žaidėjų, – skm.lt sakė komandos treneris Arvydas Menkevičius. – Bandysime iškovoti trečiąją vietą, dabar pradedam galvoti apie rytojaus rungtynes.“

Antrame dienos pusfinalyje sėkmė lydėjo šeimininkus. Šiaulių krepšinio akademijos „Saulė“ komanda savo žiūrovų akivaizdoje 71:58 nugalėjo Biržų sporto mokyklos komandą.

„Saulės“ krepšininkai užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais (72/45).

Šiauliečių ekipoje Dominykas Ratkus pelnė 14 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, Mindaugas Vėta pridėjo 13 taškų ir 13 atkovotų kamuolių, o Rokas Ruškys surinko 12 taškų ir sugriebė net 16 atšokusių kamuolių.

Biržų sporto mokyklos gretose Aurimas Jocas surinko 13 taškų, Tadas Užolinskas pelnė 12, o Šarūnas Valunta – 10.

B diviziono finalo ketverte 1-2 vietas užėmusios komandos kitą sezoną išsikovoja teisę rungtyniauti A divizione, o 3 vietos laimėtojai žais peržaidimą su 10 vietą A divizione užėmusia komanda.