Žalgiriečių šturmą mačo pabaigoje atlaikę klaipėdiečiai pasidabino U14 bronzos medaliais

Kaune vykstančiame LIDL – MKL U14 berniukų čempionato finalo ketverte rungtynėse dėl 3-iosios vietos netrūko dramos. Klaipėdos V. Knašiaus KM dvikovos pabaigoje atlaikė šeimininkų KM Žalgirio II ekipos šturmą ir šventė pergalę – 72:71 (11:19, 29:19, 12:16, 20:17).

Mačą sėkmingiau pradėjo kauniečiai, kurie įpusėjus antrajam ketvirčiui buvo įgiję dviženklį pranašumą (30:19), tačiau uostamiesčio ekipa spurtavo 11:0 (30:30) ir į pertrauką išėjo jau turėdami trapią persvarą – 40:38.

Po pertraukos aikštėje toliau vyko lygi kova ir prieš lemiamą atkarpą šeimininkai susigrąžino slidų pranašumą – 54:52.

Likus trims minutėms iki mačo pabaigos, Aidas Užpalis dar kartą išvedė Arūno Visocko auklėtinius į priekį (63:61), tačiau klaipėdiečiai į tai atsakė septyniais taškai be atsako ir paliko šeimininkams 24 sekundes išsigelbėjimui – 68:63.

Nepaisant kauniečių šturmo paskutinėmis rungtynių akimirkomis ir dviejų sudėtingų Liutauro Serkevičiaus tritaškių, Virgilijaus Zakrio auklėtiniai užtikrintai realizavo baudų metimus ir iškovojo bronzos medalius – 72:71.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Džiugas Remeikis, pelnęs 20 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius.

Arti dvigubo dublio uostamiesčio ekipoje buvo Benas Jonkus – 8 taškai ir 13 atkovotų kamuolių.

Žalgiriečių nuo nesėkmės neišgelbėjo puikiai žaidęs L. Serkevičiaus ir A. Užpalio tandemas. Pirmasis šeimininkams pelnė 21 tašką ir atkovojo 6 kamuolius, o antrasis surinko 20 taškų.

Galingą dvigubą dublį kauniečiams surinko Aleksas Bieliauskas – 15 taškų ir tiek pat atkovotų kamuolių.

KM Žalgiris II: L. Serkevičius 21 (7/14 dvit.), A. Užpalis 20 (5/9 dvit., 2/8 trit.), A. Bieliauskas 15 (7/14 dvit., 15 atk. kam.).

Knašiaus KM: D. Remeikis 20 (4/7 trit., 6/6 baud.), K. Leščiauskas 13 (5/12 dvit.), L. Skersys 12 (5/11 dvit.).