D.Sabonis tapo Ispanijos moksleivių krepšinio lygos čempionu

2012 01 08 Ispanijos moksleivių krepšinio čempionate dvi pergales iš eilės iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama Andalūzijos regiono šešiolikmečių – ji tapo čempionato nugalėtoja. Penktadienį vykusiose varžybose Andalūzijos regiono ekipa 75:59 (19:21 20:14 17:11 19:13) nugalėjo Baskijos bendraamžius.

D. Sabonis aikštėje praleido 34 minutes ir per jas pelnė 10 taškų (5/11 dvitaškių), atkovojo 15 ir prarado 4 kamuolius, 2 kartus pažeidė taisykles bei išprovokavo pražangą. Aukštaūgis iš viso surinko 14 naudingumo balų.

Įdomu tai, kad jo komandos draugas Francisco Alonso pelnė 41 tašką (11/15 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 7/9 baudų), išprovokavo net 10 varžovų pražangų bei surinko 47 naudingumo balus.

Čempionato finale Andalūzijos šešiolikmečiai 71:68 (13:19 28:25 23:13 7:11) palaužė Katalonijos regiono ekipą.

Lietuvis čempionų gretose pasižymėjo 9 pelnytais taškais (3/6 dvitaškių, 3/5 baudų). Per 25 žaidimo minutes jis taip pat atkovojo 3 bei prarado 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, 3 sykius pažeidė taisykles bei išprovokavo 4 pražangas. Jo sąskaitoje – 4 naudingumo balai.

Informacija: „Eurobasket.lt“
Nuotrauka: „Delfi.lt“