Jaunių U17 vaikinų čempionais tapo V.Knašiaus KM (VIDEO)

Klaipėdoje baigėsi Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ Jaunių U17 (gim. 2000 m.) lemiamos kovos.

Namų sienos padėjo Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos komandai „Atlantic express“. Klaipėdiečiai finale 76:66 įveikė Vilniaus krepšinio mokyklos komandą ŠMKA.

Po pirmo kėlinio vilniečiai pirmavo 15 taškų skirtumu, tačiau klaipėdiečiai nepalūžo, atsitiesė ir išlygino rezultatą. Trečiame kėlinyje vilniečiai dar sykį perėmė iniciatyvą ir pirmavo 7 taškais, tačiau paskutinį ketvirtį lyg ant sparnų žaidę V.Knašiaus KM jį laimėjo 25:8 ir tapo čempionais.

Nugalėtojų gretose Rokas Jokubaitis pelnė 25 taškus, Nojus Mineikis – 23, o Matas Vaitkus – 11.

Vilniaus KM ekipoje Simas Jarumbauskas pelnė 20 taškų, Deividas Sirvydis – 17, o Mantas Stankevičius ir Domantas Vilys po 9.

Trečiąją vietą iškovojo Biržų sporto centro ekipa „Compensa“, kuri mače dėl bronzos medalių 84:61 palaužė Kauno „Tornado“ krepšinio mokyklos komandą „Viči“.

Biržiečiai po dviejų kėlinių pirmavo 13 taškų skirtumu, tačiau savo pranašumą dar labiau padidino trečiame ketvirtyje, kurį laimėjo 29-14 ir paskutinė mačo dalis jau buvo tik formalumas.

Nugalėtojų gretose Erikas Venskus pelnė 27 taškus, atkovojo 16 kamuolių ir blokavo 7 metimus. Šarūnas Valunta įmetė 23 taškus ir atkovojo 15 kamuolių, o Tautvydas Budriūnas ir Simas Žukauskas pridėjo po 11 taškų.

„Tornado“ KM ekipoje Karolis Babušis pelnė 22 taškus, Gytis Mačionis pridėjo 11, o Tautvydas Kupstas – 10.

Pirmą dieną, pusfinalyje, Vilniaus KM-ŠMKA 86:69 palaužė Biržų sporto centro krepšininkus.

Nugalėtojus į priekį vedė Simas Jarumbauskas, kuris pelnė 18 taškų ir atkovojo 11 kamuolių. Rokas Rutkauskas pelnė 17 taškų, o Domantas Vilys – 12.

Biržų SC ekipoje Šarūnas Valunta pelnė 22 taškus, Erikas Venskus surinko 17 taškų ir 17 kamuolių, o Tautvydas Budriūnas pelnė 16 taškų.

Kitame pusfinalyje finalo ketverto šeimininkai V.Knašiaus KM 65:64 palaužė Kauno „Tornado“ krepšinio mokyklą.

Nugalėtojų ekipoje Rokas Jokubaitis pelnė 18 taškų ir atkovojo 14 kamuolių, o Nojus Mineikis surinko 13 taškų ir sugriebė 11 kamuolių.

„Tornado“ ekipoje Tautvydas Kupstas pelnė 15 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, o Justinas Ramanauskas įmetė 12 taškų.