Mėnesio dvikovoje Sostinės krepšinio mokyklos pergalė

Penktadienio popietę, Vilniuje – VGTU sporto centre, įvyko „LIDL – MKL“ U15 čempionato mėnesio dvikova. Šį kartą mėnesio rungtynėmis buvo paskelbtos, dviejų principinių varžovų dvikova, tarp Sostinės krepšinio mokyklos ir Sabonio krepšinio centro komandų.

Sostinės krepšinio mokyklos komanda geriau pradėjo rungtynes 6:0, o sužaidus 4 minutes Sabonio krepšinio centro komandos treneris Rolandas Rakutis buvo priverstas imti minutinę pertraukėlę, po kurios iškart jo auklėtiniai pelnė pirmuosius taškus. Nors vienu metu Mindaugo Noreikos auklėtiniai buvo nutolę 12 taškų, tačiau paskutinę kėlinio minutę svečiai po taiklaus Dovydo Tamašiūno tritaškio metimo sumažino atsilikimą iki 18:14

Gytis Valickas Foto Elvis Žaldaris

Antrajame kėlinyje Sabonio krepšinio centro komanda įpusėjus ketvirčiui išsiveržė į priekį 27:26. Per pirmąją antro kėlinio pusę svečiai įmetė 13 tašku, o šeimininkai 8. Artėjant didžiajai pertraukai kas rungtynių favoritas nepaaiškėjo, nors priekyje ir buvo Sostinės krepšinio mokyklos komanda rezultatu 39:37.

Sostinės krepšinio mokyklos žaidėjas įžaidėjas Kasparas Sidarevičius per pirmąją pusę pelnė 15 taškų. Sabonio krepšinio centro ekipoje iš aikštelėje pasirodžiusių 9 žaidėjų net 8 pelnė taškų.

Kasparas Sidarevičius Foto Elvis Žaldaris

Trečiąjį kėlinį tritaškiu pradėjo Sabonio krepšinio centro žaidėjas Rokas Kabašinskas, tačiau nieko nelaukęs tuo pačiu atsakė ir šeimininkų žaidėjas Gediminas Alisas. Tritaškiais metimais pasižymėjusiame trečiajame kėlinyje, sužaidus penkias minutes Sostinės krepšinio mokyklos komanda įgijo 9 taškų pranašumą 52:43. Abi komandos trečiame kėlinyje įmetė net 7 tritaškius, iš kurių 5 pataikė Sostinės krepšinio mokykla. Trečią ketvirtį laimėjo šeimininkai 24:18, o bendras rezultatas 63:54.

Savaitės rungtynės Foto Elvis Žaldaris

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai surengė spurtą 4:0, tačiau šeimininkai greitai susigrąžino iniciatyvą atsakydami tritaškiu metimu 69:61. Įpusėjus kėliniui svečiai pasivijo varžovus, tačiau mėnesio rungtynėse stipresni buvo Sostinės krepšinio mokyklos krepšininkai, kurie nutraukė Sabonio krepšinio centro komandos 9 iš eilės pergalių seriją 83:70 (18:14; 21:23; 24:17; 20:16).

Rungtynių apžvalga:

Sostinės krepšinio mokykloje rezultatyviausiai žaidė: Bartas Linartas 21 (7/11 dvit.),Lukas Pivoriūnas 17 taškų.

Sabonio krepšinio centras: Titas Sargiūnas – 13, Oleg Kojenets – 12.