V.Knašiaus KM – Jaunių U18 vaikinų čempionato nugalėtoja (FOTO, VIDEO)

Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtiniai paneigė visas prognozes ir tapo Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ Jaunių U18 vaikinų čempionato nugalėtojais.

Kaune vykusiame finalo ketverte Alfredo Kaniavos auklėtiniai 74:64 įveikė šeimininkus Sabonio krepšinio centro krepšininkus.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Vitalijus Kozys ir Ernestas Jonkus, kurie pelnė po 19 taškų, Paulius Piktuižis surinko 12.

Sabonio KC ekipoje Marius Valinskas pelnė 13 taškų, Lukas Uleckas ir Justas Sakalauskas po 11.

Trečiąją vietą iškovojo Alytaus sporto ir rekreacijos centro ekipa, kuri mažajame finale 74:69 palaužė Vilniaus krepšinio mokyklos ekipą.

Geriau pradėję rungtynes Granto Vasiliausko vedama Alytaus SRC komanda pirmajame kėlinyje “šovė” į priekį ir atitrūko 12 taškų. Įdėję nemažai pastangų Vilniaus krepšinio mokyklos aštuoniolikmečiai išlygino ir netgi persvėrė rezultatą antrajame kėlinyje, tačiau neilgam. Prieš didžiąją pertrauką Alytaus komanda turėjo 3 taškų persvarą.

Antroje pusėje alytiškiai vėl atsiplėšė dešimt taškų. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniai prisivijo varžovus iki trijų taškų, tačiau tuomet M. Pocevičius įmetė dvi baudas ir įtvirtino penkių taškų persvarą ir užtikrindamas bronzos medalius savo komandai.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Grantas Vasiliauskas, kuris surinko 22 taškus. Matas Sabaliauskas pridėjo 16, o Martynas Pocevičius – 14.

Vilniaus KM gretose Tadas Vaičiūnas surinko 24 taškus, Donatas Stonikas – 13, o Justinas Leganovič – 11.