Antroji „Aukime kartu“ stovykla įvyko Kaune (video, foto)

Antroji „Aukime kartu“ stovykla įvyko Kaune (video, foto)

Kaune įvyko dar viena projekto „Aukime kartu“ stovykla. Tris dienas, jaunosios krepšininkės iki keturiolikos metų, plušėjo treniruočių stovykloje ir tobulino savo įgūdžius. Šioje stovykloje dalyvavo, ne tik merginos iš visos Lietuvos, bet ir iš Jungtinių Amerikos Valstijų.

„Tikiuosi, kad tokie projektai vaikams padeda pakeisti jų mąstymą. Mergaitės turi suprasti, kad viskas ateina per darbą. Paprastus techninius elementus reikia išmokti iki „automatizmo“, o tai ateina per sunkų darbą. Labai tikiuosi, kad darbas tokiose treniruotėse keis žaidėjų mąstymą ir jos supras, kad reikia daug dirbti, tačiau per sunkų darbą viskas pasiekiama“, – stovyklos nauda džiaugėsi Kauno KM – „Aisčiai“ trenerė Lina Dambrauskaitė.

Mergaites atvykusias iš kitų miestų ar net iš JAV, gyventi priėmė kauniečių mergaičių šeimos. Tiek tėveliai, tiek mergaitės džiaugėsi nauda: „Aš priėmiau dvi mergaites, viena iš Jungtinių Amerikos Valstijų, kita iš Panevėžio. Labai džiaugiuosi, kad jos gyvena pas mane ir yra labai draugiškos. Žaidžiame stalo žaidimus, žiūrime krepšinį, mokomės iš klaidų“, – sakė projekto dalyvė Miglė.

„Apsisprendimas buvo labai greitas, mums ši idėja iš karto patiko ir neabejojome, kad priimsime vaikų gyventi pas save namuose“, – sakė vienos iš mergaičių tėtis.

Atvažiuojant į projektą kai kurioms mergaitėms buvo šiek tiek neramu: „Labai patinka, kad treneris paaiškina kiekvieną pratimą, kiekvieną detalę – labai smagu. Iš pradžių buvo šiek tiek baisu, prieš atvažiuojant sakė, kad bus daug taisyklių, bet labai gera šeima, domisi ar viskas gerai, gal ko nors noriu“, – džiaugėsi Vanesa.

Paskutinė projekto „Aukime kartu“ stovykla vyks Šiauliuose.