„Aukime kartu“ projekto dalyvės stovyklavo Marijampolėje

„Aukime kartu“ projekto dalyvės stovyklavo Marijampolėje

Savaitgalį Marijampolėje šurmuliavo jaunosios krepšininkės, čia vyko dar viena šio sezono projekto „Aukime kartu“ stovykla. Šis projektas išskirtinis tuo, jog jo dalyvės gyvena ne viešbutyje, bet MKL komandų krepšininkių šeimose. Kartu keliauja į treniruotes, pietauja, leidžia laisvalaikį.

„Tai labai pasiteisino. Šeimos labai susibendrauja, mergaitės labai susibendrauja. Iš esmės ir buvo toks tikslas – vienyti moterų krepšinio bendruomenę“, – teigė LKF moterų krepšinio projektų vadovė Lina Brazdeikytė.

12 atrinktų mergaičių tris dienas sportavo ir gyveno Marijampolėje, klausėsi Elos Briedytės-Bajoriūnienės, Aurimo Bikulčio ir Linos Brazdeikytės patarimų.

„Su merginomis šiandien prasukome jėgos pratimus, korpuso stiprinimo pratimus, mokinome nusileidimo, bėgimo technikos. Skustis negaliu, vaikai imlūs, visada stengiuosi pajuokauti ir dar labiau sudominti jaunuolius ir jaunuoles. Manau gaunasi tikrai neblogai, vaikai įsiklauso, stengiasi ir kiek gali padaro“, – pasakojo fizinio rengimo treneris Aurimas Bikulčis.

Lietuvos krepšinio federacija iš viso organizuoja tris „Aukime kartu“ stovyklas Moksleivių krepšinio lygos komandų aikštelėse. Po jų vyksta mergaičių finalinis ketvertas ir organizuojama stovykla geriausiai pasirodžiusioms krepšininkėms. Jos metu būna atrinkta 12-a žaidėjų, kurios atstovauja savo šalį tarptautiniame turnyre.

Kita projekto „Aukime kartu“ stovykla vasario 7-9 dienomis vyks Palangoje.