Dominykos Gerkytės ir Justės Jocytės tandemas atvedė klaipėdietes į U16 finalą

Klaipėdoje prasidėjo LIDL – MKL U16 merginų čempionato finalo ketverto kovos, o pirmajame pusfinalyje savo pranašumą įrodė namuose žaidžiančios V. Knašiaus KM auklėtinės. Ramunės Kumpienės treniruojama ekipa 83:58 (26:7, 17:20, 21:16, 19:15) įveikė Plungės SRC – INESA ekipą ir žengė į turnyro finalą.

Finale klaipėdietės susitiks su Alytaus SRC ir Panevėžio KKSC I – KK Liepa poros laimėtojomis.

Šeimininkės jau nuo dvikovos pradžios pasiuntė plungiškes į nokdauną ir po pirmojo ketvirčio turėjo įtikinamą pranašumą – 26:7.

Antrojo kėlinio pradžioje atrodė, jog Knašiaus KM merginos sutriuškins savo priešininkes (36:13), tačiau Julytės Mefiodienės auklėtinės nepasidavė ir, įpusėjus trečiajam kėliniui, sumažino atsilikimą iki 15 taškų – 41:56.

Vis dėlto Justės Jocytės ir Dominykos Gerkytės vedamos klaipėdietės laimėjo atkarpą 15:4 (71:45) ir užtikrintai žengė į finalą – 83:58.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidusi D. Gerkytė buvo sunkiai įmenama mįslė varžovėms bei pelnė 38 taškus ir perėmė 10 kamuolių.

Ne ką mažiau įspūdingą pasirodymą surengė J. Jocytė. 13-metė buvo arti keturgubo dublio (!): 24 pelnyti taškai, 10 atkovotų kamuolių, 14 rezultatyvių perdavimų ir 8 perimti kamuoliai.

Plungės SRC ekipoje išsiskyrė 18 taškų pelniusi ir 7 kamuolius atkovojusi Gabrielė Grauslytė.

V. Knašiaus KM: D. Gerkytė 38 tšk. (11/16 dvit., 5/11 trit., 7 kld., 10 per. kam.), J. Jocytė 24 tšk. (6/14 dvit., 4/7 trit., 10 atk. kam., 14 rez. perd., 8 per. kam., 3 blk.).

Plungės SRC: G. Grauslytė 18 (4/12 trit.), B. Kontenytė (7/10 baud., 9 atk. kam., 7 kld.) ir S. Motužytė (13 kld.) po 11, E. Razgutė 7 (3/14 dvit., 16 atk. kam.).