MKL FINALINIAI KETVERTAI
U12 vaikų „Pirmojo iššūkio“ čempionatas
Birželio 3-4 d. Kauno rajonas
Ringaudų pradinės mokyklos sporto salė
(Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj.)
Plačiau: mkl,lt
- Tornado KM I – „Sharp“, treneris Donatas Mikulevičius;
- Nacionalinė KA II-„Festo“, treneris Arijus Kanovalovas;
- V. Knašiaus KM I – “ISE” , treneris Karolis Griškus;
- Vilniaus KM I, treneris Rokas Rolis.
U14 mergaičių čempionatas
Birželio 2-3 d. Panevėžys
Panevėžio „Kalnapilio” arena
(Parko g. 12, Panevėžys)
Plačiau: mkl,lt
Galutinė komandų rikiuotė:
- Panevėžio SC, trenerė Ilona Rimšienė.
- Vilniaus KM I, treneris Algirdas Paulauskas.
- V. Knašiaus KM I, trenerė Ramunė Kumpienė.
- Šiaulių KA “Saulė” I, trenerė Jūratė Bertulienė.
Jaunučių U16 vaikinų čempionatas
Gegužės 27-28 d. Klaipėda
Vilniaus „Jeep“ arena
(Ozo g. 14 Vilnius)
Plačiau: mkl,lt
Galutinė komandų rikiuotė:
- Sostinės KM I-„WARRANTY EXPERT“, treneris Tomas Urbelionis;
- Klaipėdos KM, treneris Andrius Majauskis;
- V.Knašiaus KM I, treneris Vilius Stanišauskas;
- Kauno KM „Perkūnas“-„Vytrita“, treneris Modestas Bižys.
U13 Berniukų čempionatas
Gegužės 27-28 d. Klaipėda
Vlado Knašiaus krepšinio mokykla
(Dubysos g. 10, Klaipėda)
Plačiau: mkl,lt
Galutinė komandų rikiuotė:
- V. Knašiaus KM I, treneris Gytis Krugelevičius;
- Šiaulių KA „Saulė“ I, treneris Egidijus Vasiliauskas;
- Panevėžio SC, treneris Justas Četkauskas;
- Nacionalinė KA I, treneris Dovydas Petraitis
Jaunučių U16 merginų bei U12 mergaičių „Pirmojo iššūkio“ čempionatai
Gegužės 26-28 d. Šiauliai
Krepšinio akademijos „Saulė“ sporto salė
(Pramonės g. 13, Šiauliai)
Plačiau: https://bit.ly/45ni78S
Galutinė Jaunučių U16 merginų čempionato komandų rikiuotė:
- Vilniaus KM I , treneris Gitautas Kievinas.
- V.Knašiaus KM, trenerė Diana Anužienė.
- Šiaulių KA “Saulė”, trenerė Kamilė Berenytė.
- Marijampolės SC, trenerė Ela Bajorūnienė
Galutinė 12 mergaičių „Pirmojo iššūkio“ komandų rikiuotė:
- Panevėžio SC, trenerė Rima Daunienė;
- Šiaulių KA „Saulė“ I – „DOMO baldai“, trenerė Jūratė Bertulienė;
- Kauno KA „Žalgiris“ I, trenerė Rimantė Gotautė;
- V. Knašiaus KM , trenerė Lina Brazdeikytė.
U14 Berniukų čempionatas
Gegužės 19-20 d. Šiauliai
Krepšinio akademijos „Saulė“ sporto salė
(Pramonės g. 13, Šiauliai)
Plačiau: https://bit.ly/41EykUm
Galutinė komandų rikiuotė:
- Vilniaus KM I, treneris Tomas Tarasevičius;
- Kauno KA „Snaiperis“ I, treneris Edgaras Bartuševičius;
- Sostinės KM I-„Wienerberger“ , treneris Mindaugas Noreika;
- Šiaulių KA „Saulė“ I, treneris Eligijus Vaitekūnas.
U13 Berniukų C divizionas
Gegužės 13-14 d. Kaunas
KTU Chemijos rūmų sporto salėje
(Radvilėnų pl. 19)
Plačiau: https://bit.ly/3HVWaUj
Galutinė komandų rikiuotė:
- Kauno KM „Perkūnas“, treneris Vytautas Žvirblis;
- V. Knašiaus KM II, treneris Karolis Griškus;
- Alytaus KA – „Glassbee“, treneris Edgaras Jančiukas;
- Visagino KM, treneris Nikolaj Aleksejenko.
Jaunių U17 ir Jaunučių U15 vaikinų čempionatas
Gegužės 13-14 d. Kaunas
Kauno „Žalgirio“ krepšinio akademija
(Pašilės g. 41, Kaunas)
Plačiau: https://bit.ly/3nL7snD
Galutinė Jaunučių U15 vaikinų čempionato komandų rikiuotė:
- Tornado KM I-„Xiaomi“, treneris Aivaras Grigaliūnas.
- V.Knašiaus KM, treneris Vilius Stanišauskas.
- Kauno KA „Žalgiris“ I, treneris Arūnas Visockas.
- Vilniaus KM I, treneris Andrius Šležas.
Galutinė Jaunių U17 vaikinų čempionato komandų rikiuotė:
- Kauno KA „Žalgiris“ I, treneris Tomas Bakanauskas;
- Tornado KM I-„Metga“, treneris Šarūnas Zablockis;
- Sostinės KM I-„GEALAN“, treneris Tomas Purlys;
- V.Knašiaus KM I-„Saulės kaina” , treneris Albertas Vilimas.
Jaunučių U16 vaikinų B divizionas
Gegužės 5-6 d. Šilutė
Šilutės Vydūno gimnazijoje
(Atgimimo al. 3, Šilutė)
Plačiau: https://bit.ly/3Ln0UU1
- Marijampolės SC-„Eurostandard“, treneris Kęstutis Juozaitis.
- Panevėžio SC, treneris Gintaras Leonavičius.
- Šilutės „Šilutė“, treneris Kęstutis Šernius.
- Kėdainių SC-„Pikenroll“, treneris Saulius Gaurilčikas.
Berniukų U13 B divizionas
Gegužės 6-7 d. Palanga
Palangos sporto centras
(Sporto g. 3, Palanga)
Plačiau: https://bit.ly/44k3keC
Galutinė komandų rikiuotė:
- Sostinės KM II – Knauf, treneris Egidijus Ženevičius;
- Palangos SC , trenerė Daiva Mažionienė;
- Kauno KA „Snaiperis“ I, treneris Lukas Šaulevičius;
- Kėdainių SC – „Pikenroll“, treneris Saulius Gaurilčikas.
Jaunių U18 merginų ir vaikinų čempionatai
Gegužės 6-7 d. Vilnius
Vilniaus Žemynos progimnazijos sporto salė (NBA krepšinio mokyklos arena)
(Žemynos g. 14, Vilnius)
Plačiau: https://bit.ly/3N6m8YO
Galutinė komandų rikiuotė:
- Kauno KA „Žalgiris” I, trenerė Lina Dambrauskaitė.
- V.Knašiaus KM, trenerė Diana Anužienė.
- Panevėžio SC/RSSG, trenerė Ilona Rimšienė.
- Vilniaus KM I, trenerė Ina Revinskienė.
Galutinė komandų rikiuotė:
- Kauno KA „Žalgiris“ I, treneris Remigijus Bardauskas;
- Vilniaus KM I, treneris Vytenis Tupčiauskas;
- Sostinės KM I-„Vilniaus duona“, treneris Ignas Pagalys;
- V.Knašiaus KM, treneris Virgilijus Zakrys.
Berniukų U14 B divizionas
Balandžio 29-30 d. Palanga
Palangos sporto centras
(Sporto g. 3, Palanga)
Plačiau: https://bit.ly/3N6m8YO
Galutinė komandų rikiuotė:
- Palangos SC, treneris Gintautas Žibūda;
- Kauno KM „Perkūnas“, treneris Vytautas Žvirblis;
- Ukmergės SC, treneris Justinas Sakalauskas;
- Marijampolės SC I-„Kalstata“, treneris Gintautas Žibūda.
Jaunučių U15 vaikinų C divizionas
Balandžio 29-30 d. Tauragė
Bastilijos kompleksas, Tauragės sporto centras
(Gaurės g. 27a, Tauragė)
Plačiau: https://bit.ly/3N6m8YO
Galutinė komandų rikiuotė:
- Utenos DSC, treneris Kęstutis Čepulis;
- Šilutės „Šilutė“, treneris Simonas Serapinas;
- Tauragės KM, treneris Vilius Klumbys;
- Šiaulių KA „Saulė“ II – ŠSG, treneris Laimonas Mikšys.
Jaunių U18 vaikinų B divizionas
Balandžio 29-30 d. Mažeikiai
Mažeikių „Ventos“ progimnazijos sporto salė
(Pavenčių g.15, Mažeikiai)
Plačiau: https://bit.ly/3N6m8YO
Galutinė komandų rikiuotė:
- Sostinės KM IV, treneris Arvydas Menkevičius.
- Vilniaus KM II, treneris Vytautas Zapalskis.
- Klaipėdos KM, treneris Rolandas Kasparavičius.
- Mažeikių SM, treneris Vladas Šulcas.
Jaunimo U19 vaikinų čempionatas
Balandžio 28-29 d. Panevėžys
Panevėžio „Kalnapilio” arena
(Parko g. 12, Panevėžys)
Plačiau: https://bit.ly/3N6m8YO
Galutinė komandų rikiuotė:
- Panevėžio SC, treneris Gintaras Leonavičius
- V. Knašiaus KM, treneris Mindaugas Bugys
- Alytaus SRC, treneris Sigitas Krukis.
- Sostinės KM, treneris Algirdas Milonas.
Jaunučių U17 vaikinų B divizionas
Balandžio 21-22 d. Druskininkai
Druskininkų sporto centras
(M.K. Čiurlionio g. 97, Druskininkai)
Plačiau: https://bit.ly/40bUwUQ
Galutinė komandų rikiuotė:
- Druskininkų SC, treneris Algimantas Baranauskas.
- Alytaus SRC, treneris Karolis Marcinkevičius.
- Šiaulių KA „Saulė“ I, treneris Dainius Bertulis.
- Palangos SC, treneris Regimantas Juška.
Jaunučių U15 vaikinų B divizionas
Balandžio 21-22 d. Šilalė
Šilalės sporto mokykla
(J. Basanavičiaus g. 25, Šilalė)
Plačiau: https://bit.ly/40bUwUQ
Galutinė komandų rikiuotė:
- Kauno KM “Perkūnas”, treneris Tadas Lukauskas;
- Šilalės SM, treneris Raimondas Matutis;
- Mažeikių SM, treneris Vidmantas Bertys;
- Vilniaus KM II, treneris Rolandas Penikas.
Jaunučių U16 merginų B divizionas
Balandžio 21-22 d. Klaipėda
(Taikos pr. 69, Klaipėda)
(Dariaus ir Girėno 10, Klaipėda)
Plačiau: https://bit.ly/40bUwUQ
Galutinė U16 merginų čempionato B diviziono finalinio ketverto rikiuotė:
- Klaipėdos KM, treneris Tomas Tupalskis;
- Panevėžio SC, trenerė Ilona Rimšienė;
- Vilniaus KM II, treneris Algirdas Paulauskas;
- Plungės SRC, trenerė Edita Lapienė.
U14 Berniukų C divizionas
Balandžio 1-2 d. Gargždai
(J. Janonio g. 9, Gargždai)
Plačiau: https://bit.ly/3m59Sg3
Galutinė komandų rikiuotė:
- NKA-Perlas-„COFFEE CRUISE“, treneris Justas Bagurskis;
- Kauno KA „Žalgiris“ III, treneris Rolandas Rakutis;
- Panevėžio SC II, treneris Justas Četkauskas;
- Gargždų SC, treneris Rimantas Mikalauskas.
Jaunučių U16 vaikinų C divizionas
Kovo 25-26 d. Vilnius
(Gabijos g. 2C, Vilnius)
Plačiau: https://bit.ly/40R93q
Galutinė komandų rikiuotė:
- Sostinės KM IV, treneris Rokas Kasparavičius;
- Kauno KM „Tornado“ II, treneris Tomas Rakauskas;
- Sostinės KM III, treneris Antanas Gliožeris;
- Vilniaus KM III, treneris Dmitrij Semionov.
U18 merginų B divizionas
Kovo 18-19 d. Vilnius
Vilniaus Žemynos progimnazijos sporto salė (NBA krepšinio mokyklos arena)
(Žemynos g. 14, Vilnius)
Plačiau: https://bit.ly/3McgDqV
Galutinė komandų rikiuotė:
- Vilniaus KM II, trenerė Jūratė Cicėnienė;
- Kauno KA „Žalgiris“ II, treneris Andrius Vaicekauskas;
- Radviliškio ŠSPC, trenerė Rasa Augustinienė;
- Ukmergės SC, trenerė Nijolė Vadapalienė.
U14 merginų B divizionas
Kovo 17-18 d. Marijampolė
(Gamyklų g. 1, Marijampolė)
Plačiau: https://bit.ly/40WZHsy
Galutinė komandų rikiuotė:
- Alytaus SRC, trenerė Irena Špiegienė;
- Marijampolės SC, trenerė Ela Bajorūnienė;
- Telšių SRC, trenerė Vida Antanavičienė;
- Vilniaus KM II, trenerė Šarūnė Valinskaitė.