G.Sviderskaitės taurės turnyrą laimėjo Š.Marčiulionio KA berniukai ir Kauno KM „Aisčių“ mergaitės

2014 09 21 Rugsėjo mėn. 19-21 dienomis Kauno "Aisčiai" krepšinio mokykloje vyko 41-asis G.Sviderskaitės taurės turnyras, kuriame dalyvavo  šešios berniukų ir keturios mergaičių, gimusių 2002 m., komandos.

Nugalėjusi visas varžoves – Kauno KM "Aisčiai", "Tornado" KM, Sabonio KC, Vilniaus KM ir V.Knašiaus KM ekipas, Š.Marčiulionio KA I-Švenčionių vaistažolės komanda, vadovaujama trenerio Tomo Purlio, tapo čempione! Turnyras vyko rato sistema, todėl visos komandos tarpusavyje susitiko po vieną kartą.

Pirmąją turnyro dieną Š.Marčiulionio KA I-Švenčionių vaistažolės komanda iškovojo dvi pergales: ji net 40 taškų skirtumu rezultatu 68:28 nugalėjo V.Knašiaus KM ekipą ir po atkaklios kovos rezultatu 56:53 įveikė Sabonio KC bendraamžius. Antrosios dienos pirmame susitikime trenerio Tomo Purlio auklėtiniai rezultatu 59:46 nugalėjo praėjusio MKL Pirmojo Iššūkio čempionato finalistę, turnyro šeimininkę – Kauno KM "Aisčiai" komandą. Antrajame susitikime rezultatu 48:37 buvo įveikta Vilniaus KM ekipa.

Paskutiniąją turnyro dieną Š.Marčiulionio KA I-Švenčionių vaistažolės komanda rezultatu 55:44 iškovojo pergalę prieš "TORNADO" KM ekipą ir tapo G.Sviderskaitės taurės turnyro nugalėtoja! Julius Vaitkus ir Domantas Pauža išrinkti į Simbolinį turnyro žaidėjų penketą, o Titas Kaliniauskas išrinktas Geriausiu komandos žaidėju. Antrąją vietą turnyre iškovojo Kauno KM "Aisčiai", o trečiąją – "Tornado" KM ekipos.

Po turnyro treneris Tomas Purlys sakė: „Turnyras buvo labai gerai organizuotas, stiprios komandos, puikūs prizai. Mano komandos žaidimas po truputį gerėjo, kuo esu patenkintas. Sunkiausios varžybos buvo su kauniečiais: Sabonio KC ilgai pirmavo, tik rungtynių pabaigoje laimėjome, su Kauno KM "Aisčiai" vyko neoficialus finalas, o rungtynės su "Tornado" KM lėmė galutinę prizininkų rikiuotę. Šis turnyras buvo pasiruošimo naujajam MKL sezonui dalis, džiaugiamės, kad laimėjome visas rungtynes.“