Gynybinio pobūdžio rungtynėse alytiškes palaužusios Plungės SRC merginos iškovojo U16 bronzą

LIDL – MKL U16 merginų čempionato rungtynėse dėl 3-iosios vietos pergale džiaugėsi ir bronzos medalius iškovojo Plungės SRC – INESA ekipa. Julytės Mefiodienės auklėtinės po atkaklios kovos 55:47 (14:12, 12:5, 20:15, 9:15) įveikė Alytaus SRC.

Gynybinio pobūdžio rungtynėse plungiškėms pirmoje mačo dalyje pavyko sužaisti sėkmingesnę atkarpą ir įgyti devynių taškų pranašumą – 26:17.

Trečiojo kėlinio viduryje dzūkės apkarpė atsilikimą iki šešių taškų (32:38), tačiau tuomet plungiškės spurtavo 8:0 ir prieš lemiamą atkarpą turėjo įtikinamą pranašumą – 46:32.

Likus keturioms minutėms iki mačo pabaigos, Amalija Pašajevaitė pataikė tolimą metimą ir priartino alytiškes prie varžovių (46:53), tačiau Plungės SRC nesutriko ir užtikrintai sužaidė dvikovos pabaigą – 55:47.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Gabrielė Grauslytė. Krepšininkė pelnė 21 tašką, atkovojo 13 ir perėmė 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 5 sykius.

Dvigubą dublį plungiškėms taip pat surinko Evelina Razgutė, pelniusi 10 taškų ir atkovojusi 19 kamuolių.

Tarp Egidijos Paužolienės auklėtinių išsiskyrė 18 taškų surinkusi, 10 kamuolių atkovojusi bei 6 rezultatyvius perdavimus atlikusi A. Pašajevaitė.

Plungės SRC: G.  Grauslytė 21 tšk. (4/12 dvit., 4/14 trit., 13 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld., 7 per. kam.), E. Razgutė 10 tšk. (5/12 dvit., 19 atk. kam.), S. Motužytė 9 tšk. (2/13 dvit., 5/6 baud., 5 rez. perd.).

Alytaus SRC: A. Pašajevaitė 18 tšk. (5/12 dvit., 2/2 trit., 2/8 baud., 10 atk. kam., 6 rez. perd.), M. Truncaitė 13 tšk. (5/12 dvit., 9 atk. kam., 6 kld., 4 per. kam.), G. Raulušaitytė 8 tšk. (11 atk. kam.).