Iki pertraukos reikalus sutvarkiusios klaipėdietės – U16 čempionės

Klaipėdoje paaiškėjo LIDL – MKL U16 merginų čempionato nugalėtojos. Vietinių žiūrovų džiaugsmui Klaipėdos V. Knašiaus KM ekipa 85:69 (27:8, 26:15, 21:24, 11:22) įveikė Panevėžio KKSC I – KK Liepa krepšininkes ir iškovojo aukso medalius.

Ramunės Kumpienės auklėtinės pirmajame kėlinyje atitrūko į priekį (27:8), o po dviejų kėlinių jau buvo išsprendusios pagrindinius dvikovos klausimus – 53:23.

Trečiajame kėlinyje komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, tačiau panevėžietėms ženkliai arčiau priartėti prie varžovių nepavyko ir V. Knašiaus KM prieš paskutinę atkarpą įtikinamai pirmavo – 74:47.

Per paskutines dešimt minučių Ilonos RImšienės auklėtinėms pavyko sumažinti atsilikimą, tačiau tai įtakos galutiniam finalo rezultatui neturėjo – 69:85.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Dominyka Gerkytė, pelniusi 32 taškus. Krepšininkė taip pat atkovojo 5 ir perėmė 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei tiek pat sykių suklydo.

Dar vieną fenomenalų pasirodymą surengė uostamiesčio ekipos žaidėja Justė Jocytė. Viso sezono metu universalumą demonstravusi 13-metė surinko trigubą dublį: 26 pelnyti taškai, 16 atkovotų kamuolių ir 15 rezultatyvių perdavimų.

Aukštaitijos ekipos šviesuliu rungtynėse tapo Viltė Andrunavičiūtė. Panevėžietė pelnė 25 taškus bei atkovojo 5 kamuolius.

Dvigubą dublį Panevėžio KKSC I ekipai surinko Ema Januškevičiūtė: 17 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

Knašiaus KM: D. Gerkytė 32 tšk. (8/17 trit., 6 per. kam.), J. Jocytė 26 tšk. (8/12 dvit., 3/6 trit., 16 atk. kam., 15 rez. perd.), A. Jurevičiūtė 9 tšk.

Panevėžio KKSC I: V. Andrunavičiūtė 25 tšk. (10/15 dvit., 5/6 baud.), E. Januškevičiūtė 17 tšk. (6/14 dvit., 5/7 baud., 13 atk. kam., 3 blk.), A. Raukaitė 12 tšk. (5 kld.).