Iki pertraukos pranašumą susikrovę Sostinės KM I krepšininkai žengė į U13 finalą

Vilniuje prasidėjo LIDL – MKL U13 berniukų čempionato lemiamos kovos, o pirmajame pusfinalyje šeimininkų Sostinės KM I – Tigrai ekipa 89:73 (32:16, 20:16, 18:24, 19:17) įveikė Kauno KM Žalgirio I jaunuolius.

Vilniečiai sekmadienį finale susikaus su Sostinės KM II – GEALAN ir Klaipėdos V. Knašiaus KM I – Grepo pusfinalio poros laimėtoju.

Arvydo Menkevičiaus auklėtiniai jau nuo rungtynių pradžios spurtavo ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo 16 taškų pranašumą – 32:16.

Antrajame kėlinyje vilniečiai nemažino apsukų ir į ilgąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis šeimininkam užtikrintai pirmaujant – 52:32.

Po pertraukos Tomo Bakanausko auklėtiniams pavyko stabilizuoti įvykius aikštėje ir prieš lemiamą atkarpą sumažinti atsilikimą – 56:70.

Nors prieš šią dvikovą buvo prognozuojamas mūšis iki paskutinių minučių, vilniečiai ketvirtajame kėlinyje užtikrintai kontroliavo įvykius aikštėje ir neleido varžovams sumažinti atsilikimo iki vienženklio skirtumo – 89:73.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Kasparas Jakučionis. Komandos kapitonas pelnė 26 taškus bei atkovojo 9 kamuolius.

Jakučioniui puikiai talkino dvigubą dublį surinkęs Titas Dabriega: 17 taškų ir 14 atkovotų kamuolių.

Tarp žalgiriečių išsiskyrė 21 tašką pelnęs ir 9 kamuolius atkovojęs Mantas Juzėnas.

Sostinės KM I: K. Jakučionis 26 tšk. (8/11 dvit., 3/6 trit., 9 atk. kam.), T. Dabriega 17 tšk. (8/12 dvit., 14 atk. kam.), G. Križanauskas 14 tšk. (6 išpr. praž.), P. Latauskas 12 tšk. (5/6 dvit.).

KM Žalgiris I: M. Juzėnas 21 tšk. (8/11 dvit., 9 atk. kam.), U. Tunkevičius 14 tšk. (1/12 dvit., 3/5 trit.), N. Kiselevičius 10 tšk.