Kėdainiuose paaiškėjo „NIKE Vikruolių taurės“ finalo dalyvės

Kėdainiuose paaiškėjo „NIKE Vikruolių taurės“ finalo dalyvės

Praėjus savaitei po Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Žvaigždžių dienos“, Kėdainių arenoje vėl bumbsėjo kamuoliai ir aidėjo skardūs balsai. Čia vyko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) projekto mergaitėms „NIKE Vikruolių taurė“ pusfinaliai. 16-a komandų iš visos Lietuvos varžėsi dėl teisės kautis finale, kuris vyks balandžio 4 d. Alytuje, moterų lygos B diviziono finalinio ketverto metu. Į jį pateko 8-ios geriausios komandos (po keturias iš kiekvieno pusfinalio).

„Abiejų pusfinalių metu netrūko intrigos ir emocijų. Net kelis kartus komandos kliūtis įveikdavo vienu metu ir tekdavo žaisti pratęsimą. Įnirtinga kova vyko ir dėl vietų finale bei medalių. Abiejų pusfinalių metu prireikė papildomo žaidimo, kad išaiškintume nugalėtoją.

Labai džiugina ryškus mergaičių progresas. Lyginant su regioniniais finalais gruodžio mėnesį, vikruolės padarė didžiulę pažangą ir kliūtis įveikinėjo gerokai vikriau. Sveikinu vikruoles ir jų treneres, patekus į finalą. Linkiu per likusį laiką iki finalo žengti dar vieną žingsnį, viską atlikti tiksliau ir greičiau“, – sakė LKF moterų krepšinio projektų vadovė Lina Brazdeikytė.

Pusfinaliuose pirmąsias vietas užėmė „Liūtukės“ iš Vilniaus krepšinio mokyklos (trenerė Š. Valinskaitė) ir „Saulutės“ iš Ukmergės sporto centro (trenerė R. Troškienė). Atkakli kova vyko pirmajame pusfinalyje, kur dėl paskutinio kelialapio į finalą „Laputės“ (Alytaus SC, trenerė I. Špiegienė) tik po papildomo žaidimo įveikė Plungės „Tigriukes“ (trenerė E. Lapienė) ir pateko į Alytuje vyksiantį finalą.

NIKE VIKRUOLIŲ TAURĖS FINALO DALYVĖS
KOMANDA MOKYKLA TRENERĖ/-IS
„Liūtukės“ Vilniaus KM Š.Valinskaitė
„Stirniukės“ Telšių SC V.Antanavičienė
„Ramūnėlės“ Vilniaus KM Š.Valinskaitė
„Laputės“ Alytaus SRC I.Špiegienė
„Saulutės“ Ukmergės SC R.Troškienė
„Tigriukės“ Alytaus SRC I.Špiegienė
„Zuikučiai“ Akmenės gimnazija S.Momkauskas
„Stirniukės“ Kauno KM „Žalgiris“ R.Gotautė

VISAS PUSFINALIŲ NUOTRAUKAS RASITE ČIA.