Padėk rinktinei patekti į olimpines žaidynes: tapk atrankos turnyro dalimi!

Padėk rinktinei patekti į olimpines žaidynes: tapk atrankos turnyro dalimi!

Birželio 23 – 28 dienomis Kaune vyks 2020 metų Tokijo olimpinių žaidynių krepšinio turnyro atrankos varžybos, kuriose dėl vienintelio kelialapio susikaus Lietuvos, Slovėnijos, Lenkijos, Angolos, Pietų Korėjos ir Venesuelos rinktinės. Turnyro organizatoriai šiandien pradėjo savanorių, kurie norėtų prisidėti prie šių varžybų organizavimo, registraciją.

Turnyro organizacinis komitetas kviečia visus, norinčius pamatyti tarptautinių varžybų organizavimo užkulisius, užpildyti anketą, kurią galima rasti internete krepsinionamai.lt/savanoriai/. Registruotis galima iki balandžio 16 dienos.

Savanoriai čempionato metu bus atsakingi už užsienio svečius ir komandas, jų logistiką, žiūrovus arenose, palaikys tvarką aikštelėse, dirbs su renginio marketingo ir komunikacijos projektais, talkins žurnalistams ir IT specialistams, organizuos kultūrinius renginius. Kiekvienas atrankos turnyro savanoris gaus specialius NIKE savanorio marškinėlius bei kitą ekipiruotę.

Lietuvos rinktinė kovą dėl teisės kautis olimpinėse žaidynėse pradės birželio 23 dieną dvikova su Venesuelos rinktine, o birželio 25 laukia akistata su Pietų Korėjos rinktine. Birželio 27 dieną vyks pusfinalių, o 28 – finalų diena. Kelialapį į olimpines žaidynes iškovos tik turnyre nugalėjusi rinktinė. Bilietus platina bilietai.lt

Rungtynių tvarkaraštis:

Birželio 23 d.: dvejos rungtynės (grupių etapas): Lenkija – Angola; Lietuva – Venesuela;

Birželio 24 d.: dvejos rungtynės (grupių etapas): Venesuela – Pietų Korėja; Angola – Slovėnija;

Birželio 25 d.: dvejos rungtynės (grupių etapas): Slovėnija – Lenkija; Pietų Korėja – Lietuva;

Birželio 27 d.: dvejos rungtynės (pusfinaliai);

Birželio 28 d.: vienerios rungtynės (finalas).