Ketvirtajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungę žalgiriečiai žengė į U15 čempionato finalą

Pirmajame LIDL – MKL U15 vaikinų čempionato pusfinalyje Alytuje Kauno KM Žalgirio I krepšininkai 84:61 (21:19, 20:14, 18:16, 25:12) įveikė Klaipėdos V. Knašiaus KM I krepšininkus ir žengė į turnyro finalą.

Kauniečiai rytoj dėl aukso susikaus su Alytaus SRC ir Sostinės KM I – „Emsi Gorilos“ pusfinalio poros nugalėtoju.

Žalgiriečiai, sėkmingiau sužaidę antrojo kėlinio pabaigą, prieš lemiamą rungtynių pusę susikrovė aštuonių taškų persvarą – 41:33.

Trečiajame kėlinyje Edgaro Voronovo auklėtiniai dar dviems taškais padidino savo pranašumą ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo dviženklę persvarą – 59:49.

Lemiamą kirtį žalgiriečiai varžovams sudavė ketvirtajame kėlinyje, kai laimėjo atkarpą 16:3 ir tapo nebepavejami – 75:54.

Nugalėtojus į priekį tempė Laurynas Klimas, pelnęs 18 taškų, atkovojęs 5 kamuolius ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

Tarp Mindaugo Bugio auklėtinių išsiskyrė 16 taškų surinkęs Arnas Knystautas.

Klaipėdiečiams šiose rungtynėse dėl traumos nepadėjo ekipos lyderis Edgaras Pilybas.

KM Žalgiris I: L. Klimas 18 (6/9 dvit., 8 rez. perd.), Ž. Sabaliauskas 15 (5/6 dvit.), K. Kublickas (6 kld.), A. Rimkus, E. Bartninkas ir M. Krivas po 8.

Knašiaus KM I: A. Knystautas 16 (5/11 dvit.), M. Gedrimas 13, M. Mockevičius 12 (6/7 dvit.).