Pirmoje mačo dalyje į priekį pabėgę Sostinės KM I krepšininkai tapo žalgiriečių varžovais U15 čempionato finale

Antrajame LIDL – MKL U15 vaikinų čempionato pusfinalyje Alytuje Sostinės KM I – „Emsi Gorilos“ 83:61 (24:17, 21:11, 17:19, 21:14) palaužė finalo ketverto šeimininkų Alytaus SRC krepšininkų pasipriešinimą ir žengė į turnyro finalą.

Vilniečiai finale sekmadienį susikaus su Kauno KM Žalgirio I ekipa, o alytiškiai dėl 3-iosios vietos grūmsis su Klaipėdos V. Knašiaus KM I.

Svečiai pirmoje mačo dalyje sužaidė galingą atkarpą, laimėdami ją 21:2 (41:19), o po dviejų kėlinių įtikinamai pirmavo – 45:28.

Trečiajame kėlinyje Sigito Krukio auklėtiniams buvo pavykę priartėti prie 11 taškų (40:51), tačiau sostinės ekipa sėkmingiau sužaidė ketvirčio pabaigą ir prieš lemiamą rungtynių atkarpą turėjo solidų pranašumą – 62:47.

Paskutinės 10 minučių virto formalumu, per kurias Algirdo Milono auklėtiniai dar labiau padidino savo persvarą ir užtikrintai žengė į finalą – 83:61.

Nugalėtojams 22 taškus pelnė bei 5 kamuolius atkovojo Matas Klimantavičius.

Dzūkų nuo nesėkmės neišgelbėjo ir galingas Saimono Jeremičiaus pasirodymas. Alytiškis pusfinalyje pelnė 31 tašką ir atkovojo 9 kamuolius.

Alytaus SRC: S. Jeremičius 31 (7/14 dvit., 4/5 trit., 5/7 baud., 9 atk. kam.), T. Rasymas 11, M. Varanius 10 (12 atk. kam.).

Sostinės KM I: M. Klimantavičius 22 (9/12 dvit.), J. Fominas ir K. Vigraitis po 11, G. Alisas 10 (12 atk. kam.).