Marijampolėje praūžė U14 merginų B diviziono finalinis ketvertas

Marijampolėje praūžė U14 merginų B diviziono finalinis ketvertas

Marijampolėje praūžė U14 merginų B diviziono finalinis ketvertas. Aukso medaliais pasipuošė Alytaus sporto ir rekreacijos centro ekipa.

Penktadienį pirmajame pusfinalyje susitiko aikštelės šeimininkės Marijampolės SC ir Vilniaus KM II komandos. Visų rungtynių metu pirmavusios Elos Bajorūnienės auklėtinės užtikrintai žengė į finalą įveikdamos savo varžoves rezultatu – 67:38.

Marijampoliečių gretose ryškiausia buvo Kamilė Kalinauskaitė pelniusi 20 taškų bei surinkusi 27 naudingumo balus. Vilniaus KM II ekipoje rezultatyviausia buvo 11 taškų pelniusi Leila Vencevičiūtė.

Antrajame pusfinalyje pečius surėmė Telšių SRC ir Alytaus SRC ekipos. Atkakliose ir rezultatyviose rungtynėse rezultatu 90:83 triumfavo alytiškės. Nugalėtojų gretose pastebimiausiai rungtyniavo Viltautė Jasmontaitė pelniusi 19 taškų, atkovojusi 23 kamuolius ir surinkusi 28 naudingumo balus. Telšių SRC ekipoje išsiskyrė 30 taškų pelniusi Urtė Valantinaitė.

Mažajame finale susitiko Telšių SRC ir Vilniaus KM II ekipos. Trečiajame kėlinyje atitrūkusios Vidos Antanavičienės auklėtinės savo pranašumo neiššvaistė ir šventė pergale rezultatu 78:55. Telšių SRC ekipą į pergalę vedė 33 taškus pelniusi Urtė Martinaitytė bei 22 taškus pridėjusi Urtė Valantinaitė.

Telšių SRC ekipoje taip pat rungtyniauja išskirtino ūgio krepšininkė Gabija KrasauskaitėŠiuo metu trylikametės vidurio puolėjos ūgis siekia net 1.93 m. Linkime Gabijai kuo didžiausios sėkmės krepšininkės karjeroje.


Telšių SRC. Trenerė – Vida Antanavičienė.

Didžiajame finale vietos sirgalių palaikymo lydimos į aikštę žengė Marijampolės SC krepšininkės, kurios į kovą stojo prieš Alytaus SRC. Finalinėje dvikovoje jau antrajame kėlinyje alytiškės pradėjo krautis pranašumą ir jau buvo nutolusios 15 taškų skirtumu, tačiau Marijampolės SC auklėtinės ginklų nesudėjo ir ketvirtajame kėlinyje grįžo į rungtynes. Vis gi komandinio žaidimo dėka Alytaus SRC susiėmė ir lemiamo spurto dėka iškovojo išsvajotą U14 merginų B diviziono auksą. 56:49.

„Ši komanda yra tokia, su kuria mes esame kartu jau 7 metai. Mes esame buvę Lietuvos čempionėmis ‘Vikruolių taurėje” ir šis renginys mergaites labai suvienijo ir jos iki šiol sportuoja. Jas tai labai motyvavo. Dėl karantino mums nepasisekė iš karto patekti į A divizioną, todėl užsigrūdinome B divizione ir šiemet iškovojome beveik visas pergales, nusileidome tik šiandien finale nugalėtai Marijampolės SC ekipai. Šiandien važiuose į patį geriausią Marijampolės restoraną švęsti pergalės, o iš kart po to skubėsime ruoštis kovoms, nes tikrai turime ambicijų rungtyniauti A divizione, o jei pasiseks gal ir patekti į A diviziono finalinį ketvertą. ”, – po pergalės džiaugėsi Alytaus SRC trenerė Irena Špiegienė.


Alytaus SRC. Trenerė – Irena Špiegienė.

U14 mergaičių B diviziono 1-2 vietų laimėtojos dalyvaus peržaidime su A div. 7-8 vietas po reguliaraus sezono užėmusiomis komandomis dėl teisės žaisti čempionato ketvirtfinalio varžybose.

Marijampolėje buvo išrinktas simbolinis U14 mergaičių Finalinio ketverto penketukas. Į jį pateko:

Ugnė Rėklaitytė, Alytaus SRC;

Viltautė Jasmontaitė, Alytaus SRC;

Kamilė Kalinauskaitė, Marijampolės SC;

Urtė Valantinaitė, Telšių SRC;

Leila Vencevičiūtė, Vilniaus KM II.


Simbolinis LIDL-MKL U14 mergaičių B div. Finalinio ketverto penketukas.

Galutinė komandų rikiuotė:

  1. Alytaus SRC, trenerė Irena Špiegienė;
  2. Marijampolės SC, trenerė Ela Bajorūnienė;
  3. Telšių SRC, trenerė Vida Antanavičienė;
  4. Vilniaus KM II, trenerė Šarūnė Valinskaitė.

Daugiau akimirkų iš renginio mūsų Lidl- Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) Facebook platformoje. Spausti čia.