Vilniaus KM II ekipa Vilniuje čiupo Jaunių U18 merginų B diviziono aukso medalius

Vilniaus KM II ekipa Vilniuje čiupo Jaunių U18 merginų B diviziono aukso medalius

Šeštadienį Vilniuje startavo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) Jaunių U18 merginų B diviziono finalinio ketverto kovos.

Pirmajame pusfinalyje susitiko Kauno KA „Žalgiris“ II ir Ukmergės SC ekipos. Kaunietės po ilgosios pertraukos susikrovė solidų pranašumą, kurio neišvaistė iki pat rungtynių pabaigos ir užtikrintai žengė į finalą įveikdamos savo varžoves rezultatu – 74:55.

Nugalėtojų gretose ryškiausia buvo Gustė Dziatkauskaitė pelniusi 27 taškus bei surinkusi 25 naudingumo balus. Ukmergės SC ekipoje rezultatyviausia buvo 27 taškus pelniusi Brigita Beinoraitė.

Antrajame pusfinalyje pečius surėmė Radviliškio ŠSPC ir aikštelės šeimininkės Vilniaus KM II ekipos. Vilnietės į aikštelę žengė su didele jėga ir jau pirmajame rungtynių kėlinyje pasiuntė varžoves į nokdauną 20:2. Po tokio smūgio Radviliškio ŠSPC atsitiesti nesugebėjo, rungtynes baigėsi rezultatu 42:72  Vilniaus KM II ekipos gretose pastebimiausiai rungtyniavo komandos kapitonė Gintė Vaičiūnaitė pelniusi 12 taškų ir surinkusi 18 naudingumo balų. Radviliškio ŠSPC ekipoje išsiskyrė 12 taškų pelniusi Iveta Skaburskaitė.

Mažajame finale susitiko Ukmergės SC ir Radviliškio ŠSPC ekipos. Rasos Augustinienės auklėtinėms pavyko reabilituotis po pralaimėto pusfinalio ir užtikrintai įveikti varžoves rezultatu 75:48. Nugalėtojas į pergalę vedė 34 taškus pelniusi Iveta Skaburskaitė.

„Šį sezoną mums reguliariajame sezone sekėsi tikrai gerai, buvome pirmos. Tačiau atvykstant čia turėjome problemų su traumomis ir sveikatomis, todėl pirmosiose pusfinalio rungtynėse gavome šiokį tokį psichologinį smūgį.  Na, o šiandien merginos nusiteikė ir iškovojo pergalę.” , – po mažojo finalo rungtynių kalbėjo Radviliškio ŠSPC trenerė Rasa Augustinienė.


Radviliškio ŠSPC. Trenerė – Rasa Augustinienė.

Didžiajame finale vietos sirgalių palaikymo lydimos į aikštę žengė Vilniaus KM II krepšininkės, kurios į kovą stojo prieš Kauno KA „Žalgiris“ II. Finalinėje dvikovoje intriga išliko beveik visų rungtynių metu, tačiau visas rungtynes pirmavusios vilnietės rungtynių pabaigoje pademonstravo solidesnį žaidimą bei surengusios lemiamą spurtą iškovojo Jaunių U18 merginų B diviziono auksą 59:48.  Nugalėtojų ekipoje pastebimiausia buvo Vytė Treinytė pelniusi 16 taškų. Kauniečių gretose pirmaisiais smuikais griežė 30 taškų pelniusi Gustė Dziatkauskaitė.

„Ačiū už sveikinimus. Šiandien mums varžybos pirmiausia labai pasisekė dėl to, kad išpildėme visus trenerės reikalavimus ir prašymus. Buvo situacijų kai galbūt per mažai dalinomės kamuoliu, bet šias problemas spręsime ateityje.”, – po pergalės džiaugėsi Vilniaus KM II kapitonė Gintė Vaičiūnaitė.


Vilniaus KM II. Trenerė – Jūratė Cicėnienė.

Marijampolėje buvo išrinktas simbolinis Jaunių U18 merginų B div.  Finalinio ketverto penketukas. Į jį pateko:

Amelija Liužinaitė, Vilniaus KM II;

Vytė Treinytė, Vilniaus KM II;

Gustė Dziatkauskaitė, Kauno KA „Žalgiris“ II;

Iveta Skaburskaitė, Radviliškio ŠSPC;

Brigita Beinoraitė, Ukmergės SC.


Simbolinis LIDL-MKL Jaunių U18 merginų B div. Finalinio ketverto penketukas.

Galutinė komandų rikiuotė:

  1. Vilniaus KM II, trenerė Jūratė Cicėnienė;
  2. Kauno KA „Žalgiris“ II, treneris Andrius Vaicekauskas;
  3. Radviliškio ŠSPC, trenerė Rasa Augustinienė;
  4. Ukmergės SC, trenerė Nijolė Vadapalienė.

Daugiau akimirkų iš renginio mūsų Lidl- Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) Facebook platformoje. Spausti čia.