MKL REPORTERIS: „Perkūnas“ ir toliau išlieka nepralaimėjęs

2013 12 17 KM Perkūno auklėtiniai ir toliau išlieka vienintele nepralaimėjusia komanda Lietuvos moksleivių krepšinio lygos berniukų „B“ 1 divizione. Sabonio krepšinio centro auklėtiniai nesutrukdė Perkūniečiams  iškovoti dar 2 taškų. Jau pirmajame kėlinyje Perkūnas įrodė savo pranašumą. Po netaiklių šeimininkų metimų Perkūnas pirmavo 8:4 ir Sabonio krepšinio centro treneris paprašė pirmosios minutės pertraukėlės. Tačiau ir po jos vaizdas nepagerėjo, o atvirkščiai jis tik dar labiau pablogėjo, svečiai spurtavo ir po 1 kėlinio pirmavo 20:6. Antrasis kėlinys buvo ir vėl Perkūno naudai, tačiau saboniukams vienu metu buvo pavykę priartėti iki 10 taškų, tačiau tuo viskas ir baigėsi vėliau svečiai vėl atitrūko ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 39:18. Antra rungtynių dalis buvo tik formalumas Perkūniečiai ir toliau išlaikė savo persvarą ir neleido varžovams priartėti. KM Perkūno persvara svyravo tarp 20 taškų ir viskas išliko tas pats. Taigi rungtynės baigėsi 63:41, svečių naudai. "Nežaidėme gerai, prametėme daug metimų iš po krepšio tai yra viena iš mūsų pagrindinių problemų. Nors žaidėme be vieno iš savo lyderių vis tiek manau, kad vaikai turėjo sužaisti geriau,- po rungtynių sakė KM Perkūno treneris Juozas Barkauskas. Perkūniečiai dabar yra pagavę žaidimo ritmą ir laimėjo 7 rungtynes iš tiek pat galimų, bet šiuo metu trauma yra patyręs vienas Perkūno komandos lyderis Henrikas Alekna.

TEKSTO AUTORIUS: Ignas Kukta

„Manijos Moksleivių krepšinio lyga“ visiems savo žaidėjams ir šio čempionato gerbėjams siūlo smagų konkursą, kuriame galite laimėti puikius prizus. MKL siūlo TAU būti šios lygos reporteriu! Viskas labai paprasta. Tau reikia lankytis „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ rungtynėse: – Grįžęs namo jas aprašyk,   – pateik savo įžvalgas ir sprendimus, – pridėk savo pasirinkto žaidėjo ar trenerio trumpą komentarą, – iliustruok savo tekstą nuotrauka ar trumpu VIDEO Viskas!!! Savo aprašymą siųsk elektroniniu paštu konkursai@mkl.lt ir VISI rungtynių straipsniai bus patalpinti MKL.lt interneto svetainėje ir Moksleivių krepšinio lygos Facebook profilyje! Tai pats lengviausias būdas pristatyti savo komandą, aprašyti jos pasiekimus ir parodyti, jog BŪTENT tavo komanda yra pati populiariausia. Geriausi, šmaikščiausi, išradingiausi ir visokie kiti patys geriausi bus apdovanoti MKL rėmėjo „adidas“ įsteigtais prizais – naujausiais sportiniais bateliais. Ooo! Geriausiai aprašyta komanda autoriaus sprendimus bus apdovanota profesionalia komandine fotosesija, kur galėsite linksmintis su visais komandos draugais! Nepraleiskite progos! Lankykitės MKL rungtynėse, viską stebėkite ir siųskite konkursai@mkl.lt