Nei karto nesuklupusi trenerio Vilniaus krepšinio mokyklos komanda iškovojo auksą

2013 10 08 Spalio 5-6 dienomis „Impuls“ sporto klubo salėje vyko Sostinės krepšinio mokyklos organizuotas 2001 m. gimusių berniukų draugiškas „Marsiečių krepšinio turnyras 2013“.

Turnyre varžėsi Vilniaus KM I, Sostinės KM I, Kauno KM „Aisčiai“, A. Sabonio KC I bei Panevėžio KKSC komandos. Varžybos vyko pagal patvirtintas oficialias FIBA taisykles. Pirmają turnyro dieną Vilniaus KM auklėtiniai susitiko su Sostinės KM auklėtiniais. Po labai nerezultatyvių, bei nervingų rungtynių, pergalę šventė mūsų mokyklos auklėtiniai rezultatu 30:24.
Netrukus laukė antrosios mūsiškių varžybos su Sabonio KC I atstovais, kurios  turėjo būti itin įdomios ir atkaklios, nes abi komandos kitais metais yra iškovojusios teisę žaisti aukščiausiame MKL divizione. Po trijų kėlinių Vilniaus KM auklėtiniai įgijo net 17 taškų persvarą, tačiau ketirtajame  kėlinyje mūsiškiai atsipalaidavo ir leido varžovams prisivyti. Trenerio Vytenio Tupčiausko aulėtiniai šventė pergalę rezultatu 46:40.

Po pirmos varžybų dienos mūsiškiai kartu Kauno KM"Aiščių" komanda dalinosi 1-2 vieta.

Antrąją turnyro dieną vyko atkaklios kovos dėl medalių.

Sekmadienį, pirmąsias dienos varžybas mūsų komanda žaidė su Panevėžio KKSC komanda, kurią pradėjo triuškinti nuo pimųjų rungtynių minučių. Ketvirtajame kėlinyje VKM pirmavo net 29 taškų skirtumu. Mūsiškiams atsipalaidavus, Panevėžio atstovai sušvelnino atsilikimą iki 19 taškų. Trenerio Vytenio Tupčiausko auklėtiniai šventė pergalę rezultatu 59:40. Ši pergalė vilniečius atvedė į finalą.

Vilniaus KM auklėtiniai kovoje dėl aukso susirungė su Kauno KM „Aiščių" komanda. Nors prieš prasidedant rungtynėms buvo juntamas jaudulys, šis išgaravo vos tik prasidėjus kovai. Mūsiškiai žymiai geriau pradėjo rungtynes ir nuo pirmųjų minučių iniciatyvą perėmė į savo rankas. Varžovams nesuteikę galimybių prisivyti, mūsų mokyklos auklėtiniai įveikė varžovus rezultatu 53:41 ir turnyre iškovojo aukso medalius. Mūsiškius su laimėjimu pasveikino atvykę krepšinio klubo „Lietuvos ryto" žaidėjai.

Naudingiausiu Vilniaus KM komandos žaidėju pripažintas Karolis Žagminas.

Bendra turnyro lentelė: 1. Vilniaus KM 2. Kauno KM "Aiščiai" 3. SKM-Frost tec 4. Sabonio KC-I 5. Panevėžio KKSCInformacija: Vilniaus krepšinio mokykla