„Olimpinės taurės“ čempionais tapo Gargždų sporto mokyklos komanda

Paaiškėjo pirmieji šio sezono LIDL – Moksleivių krepšinio lygos čempionai. Gargžduose vykusiame Jaunimo U19 vaikinų čempionate „Olimpinė taurė“ triumfavo šeimininkai – Gargždų sporto mokyklos komanda.

„Olimpine taure“ pavadintame čempionate kaunasi aštuoniolikos-devyniolikos metų jaunieji krepšininkai, kurie anksčiau tokio amžiaus būdavo priversti baigti krepšinio mokyklas.

U19 vaikinų finalinio ketverto turnyru Gargžduose prasidėjo ir nauja, Lietuvos moksleivių krepšinio lygos ir Lietuvos kariuomenės partnerystė. Finalinių kovų komandos apsirengė stilizuotomis varžybų aprangomis, o nugalėtojams buvo įteikti specialūs čempionų marškinėliai.

Finalo mače Audriaus Mineikio treniruojami Gargždų SM krepšininkai 88:86 palaužė Alytaus sporto ir rekreacijos centro komandą.

Likus 13 sekundžių Kristupas Polekauskas įmetė vieną baudą ir padidino šeimininkų pranašumą iki 2 taškų, o paskutinė Alytaus SRC ataka buvo nesėkminga. Justinas Švedas nepataikė tritaškio, o Laurynas Balkūnas dvitaškio.

Sigito Krukio treniruojamiems alytiškiams koją pakišo baudų metimai. Jie pataikė tik 11 iš 22.

Nugalėtojų gretose Armandas Budvytis pelnė 21 tašką, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Tadas Poška surinko 17 taškų, o Motiejus Syminas pelnė 13 taškų ir atkovojo 13 kamuolių.

Alytaus SRC komandoje Justinas Švedas surinko 20 taškų, Haroldas Rokas – 18, o Matas Sabaliauskas – 16.

Trečią vietą ir bronzos medalius iškovojo Vilniaus krepšinio mokyklos I komanda. Stepono Milašiaus treniruojami vilniečiai 100:76 nepaliko vilčių Kauno krepšinio mokykos „Aisčiai“ krepšininkams.

Pirmąją dieną, pusfinaliuose, Alytaus SRC po trijų pratęsimų 92:90 įveikė Kauno KM „Aisčiai“, o Gargždų SM 82:76 nugalėjo Vilniaus KM.