Paaiškėjo visi LIDL – MKL Žvaigždžių dienos dalyviai: Facebook’e balsuota daugiau nei 62 000 kartų

Paaiškėjo visi LIDL – MKL Žvaigždžių dienos dalyviai: Facebook’e balsuota daugiau nei 62 000 kartų

Vasario 3 dieną į Jonavą rinksis geriausi „LIDL – Moksleivių krepšinio lygos“ krepšininkai. Čia vyks jau tradicine tapusi didžiausia sezono šventė – „Žvaigždžių diena“.

Renginio metu ant Jonavos sporto arenos parketo išbėgs daugiau kaip 300 jaunųjų krepšininkų, kurie susikaus tradiciniuose ir naujuose konkursuose bei išmėgins „Geltonųjų“ ir „Mėlynųjų“ komandų rungtynėse.

Po daugiau nei savaitę trukusio balsavimo „Facebook“ platformoje paaiškėjo, kad už šventės dalyvius buvo atiduota daugiau nei 62 000 balsų, o Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyr. trenerio Manto Šerniaus ranka lėmė, kurie krepšininkai atstovaus „Geltonųjų“ ir „Mėlynųjų“ komandoms.

„Noriu visus pasveikinti su artėjančia švente ir palinkėti gerų rungtynių, gerų emocijų ir gražaus krepšinio“, – sakė moterų krepšinio rinktinės vyr. treneris Mantas Šernius.


Jaunieji krepšininkai taip pat išmėgins jėgas įvairiuose konkursuose. Visų dalyvių sąrašus galite rasti čia:

– LIDL Bauduko konkurso dalyviai

LIDL 1 už visus, visi už 1 konkurso dalyviai

– Zinzino įgūdžių konkurso dalyviai

– SGS Watches Snaiperio konkurso dalyviai

Šventėje ką veikti ras ne tik jos dalyviai, tačiau ir žiūrovai, kurie užsuks į Jonavos sporto areną. Renginio rėmėjai bus paruošę įvairių mini konkursų ir daugybę prizų, kuriuos laimėti galės visi norintys.

Elektroninio sporto mėgėjai savo jėgas galės išbandyti žaisdami PS4 konsole, patys mažiausi šventės dalyviai turės progą susipažinti su linksmosiomis LIDL daržovėmis, o visą renginį susprogdins ir visus jaunuosius krepšininkus ir krepšininkes ant kojų kels žinoma repo grupė, kurios pavadinimą organizatoriai paskelbs artimiausiu metu.

Beveik 4 valandas truksiantis renginys bus transliuojamas tiesiogiai MKL Facebook ir YouTube puslapiuose bei DELFI TV kanale.

Visas naujienas susijusias su „Žvaigždžių dienos“ renginiu galite sekti mkl.lt puslapyje, taip pat neužmirškite paspausti „Dalyvausiu“ oficialiame šventės Facebook renginyje čia>>>

„LIDL – MKL Žvaigždžių diena 2019“ vyks vasario 3 d. (sekmadienį) Jonavos sporto arenoje (Žeimių g. 17, Jonava) nuo 12:00 val.

Žvaigždžių rungtynių dalyviai: