Žvaigždžių diena 2019

Žvaigždžių rungtynės

Bauduko konkursas

už visus – visi už 1 konkursas

Krepšinio įgūdžių konkursas

Tritaškių metimų konkursas

 

Žvaigždžių rungtynių dalyviai:

Vaikinai

Merginos

U18

Ąžuolas TUBELIS [Vilniaus KM]

Dovydas RIMKUS [Šilutės SM]

Gabrielius ČELKA [KM Perkūnas]

Augustas MARČIULIONIS [Vilniaus KM]

Nojus PANKRATJEVAS [Jonavos KKSC]

Oskaras PLEIKYS [V.Knašiaus KM]

Urtė ČIŽAUSKAITĖ [KM Žalgiris]

Justina MIKNAITĖ [Vilniaus KM]

Gedvilė SAVOSTAITĖ [Alytaus SRC]

Agnesė GARČINSKAITĖ [Panevėžio KKSC]

U17

Dominykas STENIONIS [KM Žalgiris]

Mantas RUBŠTAVIČIUS [Panevėžio KKSC]

Matas MAKAUSKAS [Tornado KM]

Ignas ANTANAITIS [Marijampolės ŽSM]

Treneriai

Edvinas JUSTA [Vilniaus KM]

Tadas LUKAUSKAS [KM Perkūnas]

Gintautas REGINA [Vilniaus KM]

Saulius MARČIUKAITIS [KM Žalgiris]

Sandra ČIŽAUSKIENĖ [KM Žalgiris]

Jūratė CICĖNIENĖ [Vilniaus KM]

 

U16

Paulius MURAUSKAS [Tornado KM]

Mintautas MOCKUS [V.Knašiaus KM]

Rokas JOCIUS [KM Žalgiris]

Radvilas KNEIŽYS [V.Knašiaus KM]

Tautvydas BALTRUŠAITIS [KM Perkūnas]

Lukas PIVORIŪNAS [Sostinės KM]

Justė Veronika JOCYTĖ [V.Knašiaus KM]

Audronė ZDANEVIČIŪTĖ [Vilniaus KM]

Rusnė AUGUSTINAITĖ [Šiaulių KA Saulė]

Neda Pliatkutė [KM Žalgiris]

U15

Kajus LELIUKAS [Šiaulių KA Saulė]

Laurynas KLIMAS [KM Žalgiris]

Kajus KUBLICKAS [KM Žalgiris]

Saimonas JEREMIČIUS [Alytaus SRC]

Treneriai

Rolandas RAKUTIS [KM Žalgiris]

Mindaugas NOREIKA [Sostinės KM]

Edgaras VORONOVAS [KM Žalgiris]

Algirdas MILONAS [Sostinės KM]

Ilona RIMŠIENĖ [Panevėžio KKSC]

Ramunė KUMPIENĖ [V.Knašiaus KM]

U14

Petras PADEGIMAS [KM Žalgiris]

Tomas ZALENSKIJ [Klaipėdos KM]

Nojus RADŽIUS [Plungės SRC]

Nojus PETRAITIS [Biržų SC]

Marius MAŽEIKA [Tornado KM]

Titas PUNDINAS [Vilniaus KM]

Justė Veronika JOCYTĖ [V.Knašiaus KM]

Austėja RAUCKYTĖ [Panevėžio KKSC]

Gelija BARTAŠKAITĖ [Utenos DSC]

Miglė KISARAUSKAITĖ [KM Žalgiris]

U13

Kristupas SMIRNOV [V.Knašiaus KM]

Kasparas JAKUČIONIS [Sostinės KM]

Mantas JUZĖNAS [KM Žalgiris]

Nedas VYDMANTAS [Šilalės SM]

Treneriai

Remigijus BARDAUSKAS [KM Žalgiris]

Karolis ČYŽIUS [Sostinės KM]

Mindaugas BUGYS [V.Knašiaus KM]

Tomas PURLYS [Sostinės KM]

Lina DAMBRAUSKAITĖ [KM Žalgiris]

Eglė ŽYGELYTĖ [Utenos DSC]

Dalyvių atrankos taisyklės ir nuostatai:

– Žaidėjus (-as) į MKL Žvaigdžių rinktines renka pagal amžių atitinkamuose čempionatuose rungtyniaujiančių komandų vyr. treneriai (-ės);

– Treneriai skiria balsus kandidatams iš MKL pateikto sąrašo, kurį sudaro 30 pagal naudingumo koeficientą geriausių krepšininkų (-ių);

– Balsuojama už 5 žaidėjus (-as), verčiausiems skiriant 10 taškų, mažiausiai vertiems – 2 taškus. Treneriai gali balsuoti tik už 1 savo treniruojamos komandos auklėtinį;

– Trenerių balsavimo būdu atrenkama: po 4 merginas U18, U16 ir U14 čempionatų, po 6 vaikinus iš U18, U16 ir U14 bei po 4 vaikinus iš U17, U15 ir U13 čempionatų;

– Po 4 vaikinus ir po 2 merginas kiekvienoje amžiaus grupėje (jauniai U18/U17, jaunučiai U16/U15 ir vaikai U14/U13) bus atrenkama MKL Facebook balsavimo būdu;

– Po 1 merginą ir vaikiną vyr. treneriai pasirinks iš B div. rungtyniaujančių komandų;

– Komandų vyr. treneriais tampa A div. čempionatų turnyrinėse lentelėse 1-2 vietas užėmusių komandų treneriai (-ės), remiantis 2018 m. gruodžio 23 d. situacija.

 

Bauduko konkurso dalyviai:

Berniukai

Mergaitės

Konkurso taisyklės:
 Pateiksime netrukus…

 

1 už visus visi už 1 konkurso dalyviai:

Vaikinai

Komanda Komanda
1. 1.
2. 2.
3. 3.

 

Merginos

Komanda Komanda
1. 1.
2. 2.
3. 3.

 

Konkurso taisyklės:
Pateiksime netrukus…

 

Krepšinio įgūdžių konkurso dalyviai:

Vaikinai

Merginos

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
Konkurso taisyklės:
Pateiksime netrukus…

 

Tritaškių metimų konkurso dalyviai:

Vaikinai

Merginos

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Konkurso taisyklės:
Pateiksime netrukus…