Palangoje nugalėtojos paaiškėjo paskutinėmis turnyro minutėmis.

Palangoje nugalėtojos paaiškėjo paskutinėmis turnyro minutėmis.

Į Palangos SC areną atvyko keturios stipriausios U18 merginų B diviziono komandos. Į finalinį turnyrą pateko Plungės SRC (trenerė Edita Lapiėne), Alytaus SRC II (trenerė Egidija Paužuolienė), Marijampolės ŽSM (treneriai Stasys Žaliabarštis ir Ela Bajorūnienė) ir šeimininkių Palangos SC (trenerė Daiva Mažonienė) komandos. Merginos turnyre rungtyniavo tris dienas vieno rato sistema, o nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis turnyro minutėmis, mat paskutinėse rungtynėse susitiko varžybose dar nepraleimėjusios Marijampolės ŽSM ir Plungės SRC komandos.

Atkakliose rungtynėse ilgą laiką pirmavusios plungiškės neišlaikė pradžioje sukrauto pranašumo, o baigiantis rungtynių laikui atkakliai rungtyniavusios marijampolietės persverė rezultatą ir atsitiesti priešininkėms neleido. Trečiają vietą turnyre iškovojo Palangos SC komanda, o alytiškės liko ketvirtos.


Į Simbolinį turnyro penketą pateko:

Amalija Pašajevaitė – Alytaus SRC II

Kornelija – Laukytė  – Palangos SC

Patricija Biečiūtė – Plungės SRC

Brigita Valantinaitė – Marijampolės ŽSM

Gerda Tamoševičiūtė – Marijampolės ŽSM

Čempionatą pratęs Marijampolės ŽSM ir Plungės SRC komandos, kurios dėl vietos A Divizono atkrintamosiose varžybose susikaus su atitinkamai 8 ir 7 vietas reguliariame A diviziono sezone užėmusiomis komandomis

Turnyro rezultatai

www.mkl.lt inf.