Permainingose rungtynėse – V. Knašiaus KM auklėtinių triumfas

Pirmajame LIDL – MKL U18 vaikinų čempionato pusfinalyje Klaipėdos Vlado Knašiaus mokyklos krepšininkai 81:67 (20:26, 21:13, 13:13, 27:15) įveikė Kauno KM Perkūno auklėtinius ir žengė į turnyro finalą.

Jame jie susitiks su Vilniaus krepšinio mokyklos ir Mažeikių sporto mokyklos poros nugalėtojais.

Susitikimo pradžioje Perkūno krepšininkai grėsmingai nutolo ir įgijo 13-os taškų pranašumą (22:9), tačiau įpusėjus antrajam kėliniui klaipėdiečiai grąžino intrigą (30:28).

Likus žaisti dvi minutes iki antro ketvirčio pabaigos Arminas Bergaudas tritaškiu metimu išvedė į priekį V. Knašiaus ekipą (34:37), o įpusėjus susitikimui pajūrio atstovai pirmavo dviejų taškų skirtumu (39:41).

Įpusėjus trečiajam kėliniui nei vienai ekipai nepavyko įgyti persvaros (46:46). Ketvirčio pabaigoje Henrikas Alekna buvo nubaustas nesportine pražanga, tačiau klaipėdiečiams maksimumo išspausti nepavyko (52:54).

Tačiau pastarieji lemiamą ketvirtį pradėjo spurtu 5:0, o po Justino Bardausko ir Armino Bergaudo tolimų metimų Klaipėdos ekipa įgijo 12-os taškų pranašumą (57:69). Kaip paaiškėjo vėliau, šis spurtas buvo lemiamas ir V.Knašiaus mokyklos auklėtiniai iškovojo pergalę rezultatu 81:67 ir žengė į finalą.

KM Perkūnas: A. Siderevičius 19 tšk. (4 at. kam., 5 rez. perd.), H. Alekna 17 tšk. (12 at. kam., 5 kld.), G. Stankevičius 14 tšk. (7 at. kam.), G. Čelka 12 tšk. (9 at. kam., 4 rez. perd.).

V. Knašiaus KM: A. Adomauskas 19 tšk., O. Pleikys 14 tšk. (10 at. kam., 6 rez. perd.), A. Bergaudas 13 tšk.