Prasideda lemiamos LIDL-MKL Jaunučių U16 vaikinų C diviziono kovos

Prasideda lemiamos LIDL-MKL Jaunučių U16 vaikinų C diviziono kovos

Šį savaitgalį Vilniuje startuoja svarbiausios Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) Jaunučių U16 vaikinų C diviziono kovos. Vilniaus Gabijos progimnazijos sporto salėje pečius surems keturios stipriausios komandos.

Į finalinį šio diviziono etapą prasibrovė net dvi aikštelės šeimininkų Sostinės KM III ir Sostinės KM IV ekipos. Savo vietą finaliniame etape taip pat jau užsitikrino ir Kauno KM “Tornado” II  bei Vilniaus KM III komandos.

Komandos finalinio ketverto etape varžysis dvi dienas. Šeštadienį susikaus pusfinaliuose, o sekmadienį išsiaiškinsime mažojo ir didžiojo finalų nugalėtojus.

C diviziono 1 vietos laimėtojai kitame sezone dalyvaus B diviziono varžybose. 2 vietos laimėtojai dalyvaus peržaidimuose su 9 vietą B divizione užėmusia komanda dėl teisės kitame sezone dalyvauti B divizione.

Šeštadienį, pirmosiose finalinio ketverto rungtynėse pečius surems Sostinės KM IV (treneris Rokas Kasparavičius) ir Vilniaus KM III (treneris Dmitrij Semionov) akistatos nugalėtojas, iškart po jų į kovą stos Sostinės KM III (treneris Antanas Gliožeris) ir Tornado KM II (treneris Tomas Rakauskas).

Finalinės kovos vyks Vilniaus Gabijos progimnazijos sporto salėje (Gabijos g. 2C, Vilnius)

Pilnas finalinio ketverto tvarkaraštis:

2023-03-25 14:30       Sostinės KM IV – Vilniaus KM III

2023-03-25 16:45       Sostinės KM III – Tornado KM II

2023-03-26 11:30       Mažasis finalas

2023-03-26 13:45       Didysis finalas

Tiesioginės rungtynių transliacijos mūsų Facebook ir Youtube platformose.