Prieš Velykas – jaunųjų talentų stovykla Ukmergėje

Prieš Velykas – jaunųjų talentų stovykla Ukmergėje

Nenumaldomai artėjant tarptautiniam Ramūno Šiškausko turnyrui, kuris birželio mėnesį vyks Kaune, jaunieji krepšinio talentai savaitgalį susirinks į vieną iš paskutinių projekto „Talentų karta“ stovyklų. Šį savaitgalį jie viešės Ukmergėje, kur su įvairiais Lietuvos krepšinio specialistais savo įgūdžius tobulins po 12 talentingiausių mergaičių ir berniukų.

Šioje stovykloje dėmesys bus skiriamas individualių technikos įgūdžių taikymui grupinuose puolimo veiksmuose, rotacijai gynyboje ir kovai dėl atšokusio kamuolio. Taip pat projekto dalyviai tobulins specialias situacijas, kai kamuolys yra išsimetamas iš šono bei ankstyvam puolimui 3×3 ir 4×4 per visą salę.

Ketvirtadienio treniruotę merginoms ves individualaus rengimo treneris Darius Sirtautas, o su vaikinais dirbs Lietuvos jaunių (U18) krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Tomas Gaidamavičius. Šie treneriai su jaunimu patirtimi dalinsis ir penktadienio rytinių treniruočių metu.

Stovykloje savo patirtimi taip pat dalinsis Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyr. treneris Mantas Šernius ir Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujančios „Šilutės“ vyr. treneris Laimonas Eglinskas. Krepšininkams savo žinias taip pat perduos treneriai – Rima Daunienė, Donatas Mikulevičius, Karolis Abramavičius bei LKF jaunimo rinktinių vyr. treneris Rolandas Radvila ir LKF moterų krepšinio projektų vadovė Lina Brazdeikytė. Apšilimo pratimus demonstruos fizinio rengimo treneris Aurimas Bikulčis.

Dalyvių tradiciškai lauks treniruočių aptarimas ir viktorina, šį kartą jos tema – „Pasidairom po pasaulį“. Projekto dalyviai vėl sulauks dovanų iš prekybos centro LIDL – jaunieji krepšininkai galės pasistiprinti „Čempionų užkandžiais“.

Pilną stovyklos programą rasite čia. Treniruotės yra atviros visai krepšinio bendruomenei.

„Talentų karta“ – ilgalaikis projektas. Visi projekto dalyviai gauna sportines aprangas, atliekami išsamūs jų fiziniai bei medicininiai tyrimai. Pagal juos specialistai sudaro individualias rekomendacijas, ką reikia tobulinti, kaip maitintis ir kokio režimo laikytis. Specialistai prižiūri jaunuosius krepšininkus ištisus metus. Tradiciškai projektą vainikuos tarptautinis Ramūno Šiškausko vardo turnyras, kuris birželio 19-21 dienomis vyks Kaune.

Akimirkos iš paskutinės Talentų kartos stovyklos Kėdainiuose:

Informacija: www.krepsinionamai.lt