Projekto „Aukime kartu“ antrasis sezonas startavo Naujojoje Akmenėje (video, foto)

Projekto „Aukime kartu“ antrasis sezonas startavo Naujojoje Akmenėje (video, foto)

Savaitgalį Naujojoje Akmenėje startavo antrasis projekto „Aukime kartu“ sezonas. Tris dienas jaunosios krepšininkės iki keturiolikos metų mergaitės iš visos Lietuvos plušėjo treniruočių stovykloje ir tobulino savo įgūdžius.

„Naujojoje Akmenėje startavo šių metų „Aukime kartu“ projektas, labai smagu, kad atsiranda tokių trenerių kaip Saulius Momkauskas, kuris yra labai iniciatyvus ir aktyvus. Jie suranda laiko ir galimybių priimti tokį projektą. Jis buvo pats pirmas, kuris pasakė, kad norėtų, jog viena iš stovyklų vyktų Naujojoje Akmenėje. Tikrai viskas suorganizuota labai gerai, panelės patenkintos. Mes taip pat džiaugiamės, kad yra mergaičių ir iš mažesnių Lietuvos miestų, ne tik iš Kauno, Vilniaus ar Klaipėdos. Geografija labai plati, tų perliukų mes vis atrandame ir kuo ankščiau juos pačiupinėsime, tuo geriau“, – sakė LKF moterų krepšinio projektų vadovė Lina Brazdeikytė.

Projekte dalyvaujančios Akmenės sporto centro narė Akvilė Kulvinskaitė džiaugėsi net tik galimybe treniruotis su geriausiomis bendraamžėmis, bet ir proga pabendrauti ir kartu leisti laisvalaikį.

„Pas mus atvyko dvylika geriausių Lietuvos mergaičių ir mes su jomis sportuojame bei linksmai leidžiame laiką, bendraujame, žaidžiame stalo žaidimus. Per treniruotes mokėmės daryti verpstę, driblinguoti ir vienas prieš vieną apžaisti gynėją. Sekėsi neblogai“, – sakė projekto dalyvė Akvilė.

Naujosios Akmenės sporto centro komandos treneris Saulius Momkauskas džiaugėsi, jog į jų miestą atvyko toks projektas ir jo komandos auklėtinės galėjo sportuoti su bendraamžėmis iš visos Lietuvos.

„Esame labai patenkinti, kad mūsų miestelyje vyksta toks U14 projektas ir kad mūsų komandos mergaitės gali sportuoti su geriausiomis savo amžiaus žaidėjomis iš visos Lietuvos, pasisemti daug teigiamos patirties. Tikimės, kad ši stovykla pas mus vyksta ne paskutinį kartą. Mergaitės rodo didelį norą, stengiasi sužinoti kažką naujo, taip pat bendrauja tarpusavyje, susibičiuliauja. Žengiami tikrai neblogi žingsniai į priekį“, – teigė Naujosios Akmenės sporto centro treneris Saulius Momkauskas.

Kitos projekto „Aukime kartu“ stovyklos vyks Kaune ir Šiauliuose.