airBaltic taurės čempionams – skrydis verslo klase

airBaltic taurės čempionams – skrydis verslo klase

„Kovo beprotybė“ prasideda ne tik už Atlanto, bet ir LIDL – MKL krepšinio aikštelėse. Pirmasis finalo ketvertas įvyks jau artėjantį savaitgalį, kovo 9-10 dienomis Kaune, kur dėl čempionų titulo ir „airBaltic“ įsteigto prizo kovos U19 vaikinų komandos.

Praėjusiais metais U19 taurę laimėjo Gargždų SM, o šiemet dėl čempionų vardo kausis Kauno KM „Perkūnas – Vytrita“, Kauno KM „Žalgiris“, Kauno KM „Tornado – Viči“ bei Panevėžio R. Sargūno SG/KKSC ekipos.

Devyniolikmečiams tai bus paskutinis sezonas Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje, todėl visos komandos sieks iškovoti čempionų titulą ir taip palikti pėdsaką savo istorijos puslapiuose. Motyvacijos šiems vaikinams turėtų pridėti ir solidus prizas, nes pirmos vietos laimėtojams oro linijų bendrovė „airBaltic“ padovanos bilietus skrydžiui verslo klase iš Vilniaus, bet kuria pasirinkta kryptimi.

„U19 lyga buvo pasirinkta todėl, kad tai yra paskutinis žingsnis į nacionalinį čempionatą, kitą gyvenimo etapą. airBaltic kuria savo kitą gyvenimo etapą, plečiant savo veiklą Lietuvos rinkoje ir investuojant į ateitį, perkant naujus orlaivius, o šie vaikinai yra Lietuvos krepšinio ateitis, jaunieji krepšinio pilotai, todėl mums svarbu būti kartu. U19 čempionų komanda gaus airBaltic įsteigta prizą – verslo klasės lėktuvo bilietus, visai komandai, bet kuria airBaltic kryptimi“, – sakė „airBaltic“ Lietuvos pardavimų vadovas Jevgenijus Kozyrevas.

U19 vaikinų finalinio ketverto turnyru bus tęsiama Lietuvos moksleivių krepšinio lygos ir Lietuvos kariuomenės partnerystė. Finalinių kovų komandos apsirengs stilizuotomis varžybų aprangomis, kurios praėjusiais metais sulaukė daug teigiamų atsiliepimų.

„Didžiuojamės sportuojančiu ir Lietuvos vardą garsinančiu jaunimu. Lietuvos kariuomenė visada palaikė ir palaikys aktyvias idėjas ir iniciatyvas. Džiaugiamės gražiu bendradarbiavimu tarp kariuomenės ir Lietuvos krepšinio federacijos bei tikimės, kad iš šito gražaus jaunimo išaugs daug puikių karių, kurie prisidės prie savo šalies stiprinimo ir saugumo kūrimo“, – teigė Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos direktorius Arūnas Balčiūnas.

Stiprių partnerių palaikymu labai džiaugėsi Lietuvos moksleivių krepšinio lygos direktorius Irmantas Birbalas, kuris teigė, kad Kaune tikisi sulaukti gausaus sirgalių palaikymo.

„LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lyga pasiekė patį įdomiausią etapą. Šį savaitgalį organizuosime pirmąsias šio sezono finalinio ketverto varžybas, kurių epicentre bus patys vyriausi vaikinai, gimę 2000 metais. Šiemet U19 čempionatas įgavo naujų spalvų ir tapo airBaltic taure. Džiaugiamės kad ši tarptautinė skrydžių bendrovė sutiko padėti organizuoti jį ir įsteigė nerealų prizą čempionams. Taip pat labai džiugu, kad pavyko pratęsti išskirtinai įdomų bendradarbiavimą ir su Lietuvos kariuomene, kuri ketverto dalyviams padovanos originalaus dizaino krepšinio aprangas, su kamufliažiniais akcentais.

Neįtikėtina, kad trys iš keturių stipriausių šio čempionato komandų bus iš Kauno miesto. Dar smagiau yra ir tai, kad visos trys laikinosios sostinės krepšinio mokyklos apvienijo jėgas organizuojant šiuos finalus. Kiek man žinoma, tai pirmasis toks atvejis moksleivių lygos istorijoje, todėl labai tikimės, kad šias pastangas įvertins ir lygos fanai, tad norėtųsi matyti maksimaliai užpildytas žiūrovų tribūnas.

Tikiuosi intriguojančios ir garbingos komandų kovos aikštelėje bei pozityvių emocijų šalia jos“, – dėkojo MKL direktorius Irmantas Birbalas.

VAIKINŲ U19 AIRBALTIC TAURĖ RUNGTYNIŲ TVARKARAŠTIS:
Kovo 09 d. (šeštadienis)
16:00 val.: Tornado KM – Panevėžio KKSC (DELFI TV>>>)
18:15 val.: KM Žalgiris – KM Perkūnas (DELFI TV>>>)

Kovo 10 d. (sekmadienis)
12:00 val.: rungtynės dėl III vietos (DELFI TV>>>)
14:15 val.: rungtynės dėl I vietos (DELFI TV>>>)

Finalinio ketverto varžybos vyks Žalgirio jaunimo komandos treniruočių centre, Naglio g. 4A, Kaunas (Kaustos sporto salėje).

Visos rungtynės bus transliuojamas tiesiogiai MKL Facebook ir YouTube puslapiuose bei DELFI TV kanale.

Visas naujienas susijusias su U19 čempionato „airBaltic taurė“ finalinio ketverto renginiu galite sekti mkl.lt puslapyje, taip pat neužmirškite paspausti „Dalyvausiu“ oficialiame Facebook renginyje čia>>>

Specialiai mkl.lt

Žurnalistas Jonas Lekšas